Noc w Wenecji

Autor: @edyta.folwarska
Wydawnictwo: @edipresseksiazki
Noc w Wenecji
Seria Pink Book

Amelia jest singielką, która pracuję jako opiekunka w żłobku. Pewnego dnia wygrywa radiowy konkurs, w którym do wygrania był wyjazd na weekend do Wenecji dla dwóch osób. Na wycieczkę zabiera, że sobą swoją przyjaciółkę Kaśkę, która również jest singielką. Dziewczyny moją nadzieje, że ten wyjazd będzie wyjazdem ich życia.
Amelia poznaje przystojnego mężczyznę, który ma imie Piotr jest on właścicielem gondoli, które wynajmuję , ale też jest właścicielem hotelu, w którym nocują  dziewczyny.
Podczas tego wyjazdu Amelia dowiaduje się, że jej przyjaciółka może być poważnie chora 🤒. A facet, który jest nią zainteresowany, skrywa pewne tajemnice.
Czy Kaśka będzie poważnie chora? 🤔
Czy Piotr będzie wobec Amelii szczery? 🤔 Czy Amelia i Piotr mają szansę na miłość? 🤔 Czy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś jeszcze? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

" Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?"

" Czy wygrana w konkursie da jej prawdziwa miłość?"

Książka jest idealna na jeden wieczór. Czyta się ją szybko i jest dobrze napisana. Książka wywołała u mnie tyle emocji, że szok. Czytając ją, płakałam co mi się, rzadko zdarza. Historia opisuje, że w życiu może wydarzyć się wiele i nieważne czy jesteś bogaty, czy biedny. Czytają tę, książkę to odniosłam wrażenie, że ona opisuje historie, która może się przydarzyć każdemu.
Zdecydowanie tę książkę jest za krótka, liczę na to, że będzie ona miała kontynuację, bo tak nie może się zakończyć tą historia. Czuję niedosyt.

Oczywiście polecam Wam sięgnąć po tą książkę z czystym sumieniem.
Zawsze trzeba pamiętać, że każdemu ma inny gust i co innego mu się podoba.

Gratuluje dla autorki i czekam na następne tomy z tej serii Pink Booków.

Bardzo dziękuję wydawnictwu @edipresseksiazki za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Noc w Wenecji:

Kup książkę Noc w Wenecji

Nie po drodze
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Nie po drodze

Lidka i Andrzej to wzorowe małżeństwo. Połączyła ich miłość do medycyny. Ona - szanowana pani ginekolog, on - pożądany nie tylko przez kobiety, ale i pacjentów...

Niewinne tarapaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Niewinne tarapaty

Natalia jest znaną aktorką, ale bardziej słynie z Instagrama, na którym udało jej się zdobyć milion followersów. Kiedy dostaje rolę w serialu Niewinne...