Nowy Jork. Miasto marzycieli

Nowy Jork - jaki jest naprawdę? Przyciąga czy odpycha? Urzeka czy budzi odrazę?

Z pewnością jest to miasto różnorodne, barwne, zmienne, wielokulturowe, wielowymiarowe i nietuzinkowe.

Ma swoich zwolenników i przeciwników. Obiecuje wiele atrakcji i rozrywek, ale jest też głośne, drogie i wymagające dla swoich mieszkańców.

Magdalena Żelazowska przez jakiś czas mieszkała w Nowym Jorku. Swoje przemyślenia, obserwacje, refleksje opisała w książce. Do tekstu dodała dużo zdjęć, które przykuwają uwagę czytelnika.

"Nowy Jork. Miasto marzycieli" to lektura interesująca i pełna ciekawostek. Autorka snuje opowieść o codziennym życiu mieszkańców, ich stosunku do pracy, związków, mody. Wielu ludzi przybywa do tej wielkiej metropolii, żeby przeżyć przygodę, zrobić karierę, zostać gwiazdą kina lub milionerem. Nie wszystkim się to udaje, a bezdomność jest widoczna na każdym kroku.

"Nowy Jork. Miasto marzycieli" to książka, po którą warto sięgnąć i mieć na swojej półce.

Informacje dodatkowe o Nowy Jork. Miasto marzycieli:

Kup książkę Nowy Jork. Miasto marzycieli

Zachłanni
Magdalena Żelazowska0
Okładka ksiązki - Zachłanni

Troje trzydziestolatków. Trzy marzenia. Trzy precyzyjnie opracowane plany, jak je zrealizować. Tytułowi "zachłanni" to tzw. słoiki - lokalni emigranci...

Hotel Bankrut
Magdalena Żelazowska 0
Okładka ksiązki - Hotel Bankrut

Spowolnienie, zapaść, recesja. Kryzys od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ten ekonomiczny często przeradza się w osobisty. Każdy przeżywa...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;