Nowy Jork. Opowieści o mieście

Nowy York marzenie wielu.
Powstało o nim już tyle publikacji, programów, filmów, że mogłoby wydawać się, że nic nowego nie da się stworzyć.
Autorka napisała, że każdy pokazywał Nowy York ze swojego punktu widzenia,a ona przedstawi nam swój.
Pierwsze co zauważamy to piękna okładka, która zaprasza by otworzyć książkę.
Drugie to zapach... Tak zapach druku wciągający i obłędny.
Trzecie to ogrom, pięknych kolorowych fotografii, który jest prawdziwą ucztą dla naszej wyobraźni.
Jestem zachwycona tą książką. Autorka włożyła w nią ogrom serca,pokazała siebie, przekazała "morze" informacji, ciekawostek, dała odpowiedzi na nurtujące pytania.
Ta książka jest doskonała, autorka pozwoliła mi przenieść się w miejsca o których pisze , poczuć ten zapach kawy, spalin i zobaczyć piękne widoki, poczuć wiatr we włosach stojąc na moście.
Do tego styl jakim jest napisana bardzo przejrzysty, łatwy w odbiorze. Mamy wrażenie, że to znajoma siedzi i opowiada nam piękną historię o pięknym mieście. Nowy York do tej pory mnie fascynował, po tej lekturze jestem w nim zakochana.
Książka zostaje ze mną i napewno nieraz do niej powrócę.
Przed wami cudowna podróż.
Z całego serca polecam Wam tą książkę.

Informacje dodatkowe o Nowy Jork. Opowieści o mieście:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-01-26
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Biografie i literatura faktu bóg

Zobacz opinie o książce Nowy Jork. Opowieści o mieście

Kup książkę Nowy Jork. Opowieści o mieście

Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata - zbiór wywiadów
Magdalena Żelazowska0
Okładka ksiązki - Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata - zbiór wywiadów

Dziesięć kobiet. Dziesięć stron świata. Dziesięć niesamowitych historii, które wydarzyły się naprawdę. ,,Rzucić wszystko i wyjechać" - te...

Hotel Bankrut
Magdalena Żelazowska 0
Okładka ksiązki - Hotel Bankrut

Spowolnienie, zapaść, recesja. Kryzys od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ten ekonomiczny często przeradza się w osobisty. Każdy przeżywa...