Obiecaj, że wrócisz

"...ja myślę, że wszystko, co nas spotyka, dzieje się z jakiegoś powodu. Może to, że tu trafiłaś, jest jakimś znakiem, może szansą na lepszą przyszłość. Może to dar od losu. Wierzę, że jest ktoś tam na górze, kto nas strzeże, otacza opieką..."

Te piękne słowa pochodzą z powieści Urszuli Zachariasz "Obiecaj, że wrócisz". Oh co to była za książka!😍

Wiem, że duża część z Was ma ją już za sobą, ale pozwólcie mi trochę o niej opowiedzieć:)

Julia i Antek to rodzeństwo, które zostało oddane do domu dziecka przez ich ojca. Kiedy Julia kończy 18 lat opuszcza mury domu dziecka i zaczyna życie na własną rękę. Bardzo cierpi z powodu rozłąki z bratem, ale ma nadzieję, że niebawem stworzą rodzinę z powrotem, ponieważ Julka stara się o prawa rodzicielskie dla swojego młodszego brata.

Dziewczyna podjęła również pracę w kawiarni, gdzie spotyka Piotra..
Chłopak.. także ma przejścia za sobą... może dlatego oboje zauważyli w sobie bratnie dusze?

Jak potoczą się ich losy? Do czego zaprowadzi ich ta znajomość?
(Przeczytajcie sami!😋)

Antek w domu dziecka także znalazł przyjaciółkę-Michalinę. Ich relacja była cudowna... była między nimi taka prawdziwa dziecięca przyjaźń💚 aż serce się radowało, gdy to czytałam.

Książka ta opowiada smutną, a zarazem piękną historię. Czytałam ją z zapartym tchem! Aż trudno mi kochana Uleńko uwierzyć, że to jest Twój debiut! I mam cichą nadzieję na kontynuację💚

Polecam każdemu przeczytać tę powieść, bo na pewno nie pożałujecie💚

"Proszę, bądź ze mną zawsze. Nigdy nie odchodź. Obiecuję, że zrobię wszystko, byś była szczęśliwa. Nigdy Cię nie zranię, nigdy nie zawiodę. Tylko bądź przy mnie."

Informacje dodatkowe o Obiecaj, że wrócisz:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-02-18
ISBN: 978-83-8219-211-7
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce Obiecaj, że wrócisz

Kup książkę Obiecaj, że wrócisz