Obsesje

Tom 1 cyklu Andrea Cherry

„Obsesje” czyli współczesna bajka o kopciuszku.

Ona – samotna matka uroczej pięcioletniej dziewczynki. Piękna i niezależna kobieta, która nie wierzy w miłość i uważa, że facet nie jest jej do niczego potrzeby. Oszczędnie rozdaje w życiu swój czas, pieniądze i zaufanie.

On – nieziemsko przystojny i zamożny, mężczyzna otwarty i tajemniczy jednocześnie. Intrygujący i bezpośredni. Zawsze dostaje to, czego zapragnie.

Andrea i Nicholas pochodzą ze skrajnie różnych światów. Różni ich wiele.. nie tylko status społeczny, ale i samo podejście do życia. Jednak ich przypadkowe lub wcale nie takie przypadkowe spotkanie staje się początkiem skomplikowanej i pełnej emocji relacji..

Czy Ona zaryzykuje wyjście poza swoją strefę komfortu, by odnaleźć szczęście i miłość swojego życia?

Czy on będzie w stanie zburzyć otaczający Ją mur zbudowany z utraconych nadziei?

Czy wszyscy tu mają jakieś tajemnice?

I kto ma obsesję?

„Obsesje” to lekki, świetnie napisany, pełen emocji i poczucia humoru romans. Elektryzująca i pełna emocji propozycja na przykład na taki angielski dzień jak dziś.

Podobno ciąg dalszy nastąpi.. myślę, że warto czekać.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Obsesje:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-05-06
Dodał/a opinię: Anna Biarda

Zobacz opinie o książce Obsesje

Kup książkę Obsesje

Pocieczenie niczym nie różni się od kłamstwa: w obu przypadkach szukasz kawałka prawdy, która da ci byle jąką nadzieję.

Kłamstwo jest jak karta kredytowa, cieszysz się teraz, a płacisz później.

Obłędy
Angela Santini0
Okładka ksiązki - Obłędy

Gdy długo skrywane obsesje stają się obłędami... Porzucona Andrea Cherry leczy złamane serce i układa swoje życie od nowa. Los przecież nigdy nie był...

Odwet
Angela Santini0
Okładka ksiązki - Odwet

Finałowa część trylogii, w której może wydarzyć się wszystko. Po odkryciu prawdy Andrea Cherry musi stawić czoła miłości. Czy silne uczucie, które połączyło...