Ocala³o tylko serce

Tom 2 cyklu Jedyne takie miejsce
Ocena: 4.85 (13 g³osów)

To by³o moje pierwsze spotkanie z autork± i mimo, ¿e ksi±¿ka czeka³a z miesi±c, mimo ¿e nastawiona by³am sceptycznie, jestem ni± zachwycona i chcê wiêcej.

Historia Klary i Aleksa jest piêkna, poruszaj±ca i subtelna.

M³oda dziewczyna , studentka, na spotkaniu w domu rodzinnym , poznaje tajemniczego i burkliwego Aleksa. Oboje nie zdaj± sobie sprawy ,jak wiele to niewinne spotkanie zmieni w ich ¿yciu.

Klara to zwyczajna dziewczyna o wielkim sercu i zbyt wielkiej cierpliwo¶ci , choæby do Dagmary czy Miriam. Ma wspania³± rodzinê, brata, zakochanego w niej ch³opaka Kamila . Jej ¿ycie jest spokojne , dopóki nie pojawia siê w nim Aleks.

A Aleks ma wiele tajemnic, przeszed³ ciê¿kie chwile w swoim ¿yciu i nadal siê z nich nie otrz±sn±³. Z traumy i braku wiary w siebie , stara siê wyci±gn±æ go wiele osób - rodzina Lelków, szwagierka , przyjaciel i terapeuta - cz³owiek , którego zachowania rozbawi± nie jednego czytelnika.

To ksi±¿ka , która wzrusza, bo prze¿ycia Aleksa s± naprawdê poruszaj±ce. To jak wiele przeszed³, jakie w±tpliwo¶ci i traumy w sobie dusi, budzi wiele wspó³czucia i troski o tego faceta. Choæ w jednym momencie , mia³am go ochotê udusiæ . Ale zdecydowanie chêtniej udusi³abym Sandrê i s±dzê, ¿e nie jedna osoba znaj±ca tê ksi±¿kê , by mi w tym pomog³a .

Bez w±tpliwo¶ci , mogê serdecznie ka¿demu poleciæ te ksi±¿kê, jest warta uwagi i wci±ga od pierwszych stron. Ja teraz bêdê polowaæ na kolejne ksi±¿ki Klaudii bo mnie oczarowa³a.

Informacje dodatkowe o Ocala³o tylko serce:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-03-25
Kategoria: Dla m³odzie¿y
Tytu³ orygina³u: Ocala³o tylko serce
Jêzyk orygina³u: polski
Doda³/a opiniê: Marta BONIECKA

wiêcej
Zobacz opinie o ksi±¿ce Ocala³o tylko serce

Kup ksi±¿kê Ocala³o tylko serce

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Inne ksi±¿ki autora
Tak±, jak± jeste¶
Klaudia Bianek0
Ok³adka ksi±zki - Tak±, jak± jeste¶

Pozwól mu pokochaæ Ciê tak±, jaka jeste¶.Eliza i Filip to zakochana w sobie do szaleñstwa para, która sporo razem przesz³a, ale mimo wielu...

Wiêcej serca ni¿ rozumu
Klaudia Bianek0
Ok³adka ksi±zki - Wiêcej serca ni¿ rozumu

Autorka znakomitych powie¶ci New Adult powraca z histori± o sile mi³osnych uniesieñ. Krystian jest stra¿akiem, któremu niestraszny ¿aden po¿ar...

Zobacz wszystkie ksi±¿ki tego autora
Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;