Oko świata. Wydanie serialowe

Raz na jakiś czas sięgam po książki z gatunku fantasy, sci-fi. Nie jest to częste, ale zdarza się, że jakaś książka mnie zainteresuje. Jestem fanką Harrego Pottera i Gry o tron, dlatego po opiniach innych na temat "Oko świata" zdecydowałam się po nią sięgnąć.

IG: Czytomanka

👉W polu Edmonda mieszkają bohaterowie Rand, Mat, Perrin i Egwene, którzy z całą osadą czekają na nadejście wiosny. Do wioski przybywa członkini potężnego zakonu kobiet Aes Sedai – Lady Moraine. Spokój wioski zostaje zaburzony. Wioskę atakują krwiożercze trollki, które głównie skupiają się na chłopcach. Rozpocznie się niebezpieczna i długa wędrówka głównych bohaterów..

👉Książka mi się nieco dłużyła, przyznam- myślałam, że mnie bardziej porwie i będzie ciekawsza. Historia kojarzyła mi się trochę z Władcą Pierścieni, chociaż bohaterowie byli wyraźni i ciekawi to całość średnio mnie urzekła. Książka z gatunku fantasy, żeby mnie mocno wciągnęła musi naprawdę od a do z być genialna. Choć moja ulubiona książka od lat to "Intruz" a właściwie to gatunek sci-fi, fantasy.

❗Ocena: 4/10

Kup książkę Oko świata. Wydanie serialowe

Rozstaje zmierzchu
Robert Jordan0
Okładka ksiązki - Rozstaje zmierzchu

Nieuchronnie zbliża się czas ostatecznej rozprawy z Czarnym i jego sługami. Mat ucieka z Ebou Dar wraz z Córką Dziewięciu Księżyców, jednak wciąż grozi...

Conan obrońca
Robert Jordan 0
Okładka ksiązki - Conan obrońca

23. tom zebranych przygód Conana....