Okruchy samotności

"Okruchy samotności" to kontynuacja losów Julii. Nie czytałam poprzedniej książki i zupełnie mi to nie przeszkadzało czytając tą.
Julia, aby zapomnieć o przeszłości podejmuje pracę w domu spokojnej starości w Monachium. Ma nadzieję, że w ten sposób złe wspomnienia odejdą, a wir pracy pomoże nie myśleć o samotności.
W pracy poznaje pielęgniarza, który jest niezwykle miłym. Do czasu.
Czy Julia poradzi sobie z wyzwaniem danym przez los? Czy będzie szczęśliwa? Czy wyzwoli się z chorej obsesji?
"Okruchy samotności" to powieść obyczajowa o sile kobiecego charakteru. O tym, że wcale nie jesteśmy słabą i uległą płcią. Musimy walczyć o swoje i nie pozwolić na to by ktoś nas zastraszał, zmuszał do robienia rzeczy na które nie mamy ochoty.
Autorka stworzyła kolejną powieść naszpikowaną emocjami. Zło przeplata się z dobrem. Bohaterowie są prawdziwi, nie tylko szczęśliwi, ale i pełni trosk, obaw, wad.
Bardzo polubiłam Julię , która jest dojrzałą kobietą i nie da sobie w kaszę dmuchać. Niestety nadal szuka miłości, chce osiągnąć spokój i cieszyć się z życia w dwójkę.
Pióro autorki dopracowane, wszystko jest spójne i płynnie napisane. Pod kątem psychologicznym bohaterowie przemyślani, każde ich zachowanie, myśli, działania.
Kolejna książka autorki godna polecenia

Informacje dodatkowe o Okruchy samotności :

Wydawnictwo: Oficynka
Data wydania: 2022-01-28
ISBN: 9788367204019
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Okruchy samotności

Kup książkę Okruchy samotności

Słoik z marzeniami
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Słoik z marzeniami

Nadia i Michał jako dzieci byli nierozłączni. Mieli też swój mały sekret - słoik, do którego wrzucali kolorowe karteczki ze swoimi marzeniami, wspomnieniami...

Nie pozwól mi odejść
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Nie pozwól mi odejść

Lena przyjeżdża do Trójmiasta, aby być blisko Marcina, z którym chce ułożyć sobie życie. Mężczyzna jest nieuleczalnie chory i właśnie przeszedł skomplikowaną...