On ma władzę. Mystic#2

W II tomie MYSTIC otrzymamy nie tylko skomplikowana relację pomiędzy Emily i Zaca,ale także tajemnice,strach,ból oraz przyjemność z elementami BDSM.Czyni to historie z którą spędzicie świetny czas.

Emily to przyjaciółka Raven z „On tu rządzi”,który rozpoczął porywajaca serię z dominującymi mężczyznami.Nie dają sobą manipulować,ponieważ kochają kontrole w pełni słowem znaczeniu.

W „On tu rządzi” poznajemy bohaterów,którzy muszą walczyć o każdy dzień z najbliższymi chcących kierować życiem swoich dzieci.Dodając do tego szantaż i konsekwencje swoich czynów sprawia,że historia robi się bardzo,ale to bardzo ciekawa!

Tajemniczość Zaca była dla mnie intrygująca.Bywał często irytujący,skrywając swoją mroczną stronę.Wzbudza wiele różnych emocji,ponieważ nie daje się Go lubić od pierwszego spotkania.Jego dominująca natura nie idzie w parze z uległością i szczerością.Sam potrafi poradzić sobie z kłopotami,nie tłumacząc się nikomu.Czy taki mężczyzna po poznaniu da się lubić?O tym przekonacie się poznając tą książkę.

Historia sprawia,że zapominamy o wszystkim co wokół nas się dzieje.Jest to za sprawą wielowątkowości w książce oraz tajemnicom,które możemy odkrywać.Dokładając do tego Jamesa i Raven z I tomu jest ciekawiej oraz emocjonująco.
Dlatego gorąco polecam Wam książkę,która potrafi zaskoczyć i rozgrzać do czerwoności.

Informacje dodatkowe o On ma władzę. Mystic#2:

Kup książkę On ma władzę. Mystic#2

Nowy układ
Kinga Litkowiec 0
Okładka ksiązki - Nowy układ

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE. Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O’Dire’a odnalazła...

Szept mroku
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Szept mroku

Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;