Operator 594

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2020-09-02
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Moniczkasia

Książka uczy jak wiele trzeba poświęcić, aby osiągnąć sukces i zrealizować się w swoim życiu.
W każdym z nas drzemie siła i determinacja jakiej się nie spodziewamy. Musimy je tylko w sobie obudzić i uruchomić do działania. To sposób naszego myślenia, wytrwałości i siły jest podstawą do osiągnięcia sukcesu i szczęścia w życiu.

Bardzo przyjemnie czyta się książkę. Jest lekko i ciekawie napisana.  Pobudza wyobraźnię i pomaga zrozumieć jak ciężką pracę musi włożyć operator w swój rozwój, żeby osiągnąć swój cel. Mordercze ćwiczenia, wysiłek ponad swoje możliwości, kontuzje, siniaki, złamania, brak snu są na porządku dziennym. Krzysztof Puwalski dodatkowo oprócz szkoleń sam pracuje nad swoją motywacją, dzięki czemu osiąga stopniowo coraz lepsze efekty. Wszystkie ćwiczenia są niebezpieczne i wykonywane z narażeniem życia. Ciągle adrenalina, stres, wyczerpanie ponad możliwości. Poprzeczka ciągle rośnie, a ilość kandydatów maleje.

Każdy kto przeczyta książkę zrozumie jak trudną drogę mają jednostki specjalne, jak wielki szacunek im się należy za ich bardzo trudną pracę. Jak wiele wyrzeczeń i poświęcenia muszą Ci komandosi ponieść, aby osiągnąć swoje marzenia. Główny bohater jest dla każdego przykładem, że wszystko w życiu jest możliwe i zależy tylko od nas. Daje nam motywacje i przykład, że wszystko w życiu jest możliwe ale musimy sami o to zawalczyć.

Książka jest wskazówką w jaki sposób należy dążyć do osiągnięcia życiowego celu czy marzenia.

Kup książkę Operator 594

Zobacz opinie o książce Operator 594