Opowieść

✨Tytus, młody student zaczyna odczuwać bóle ręki, a wokół niego zaczynają dziać się dziwne, sprzeczne z naturą rzeczy. Jego bliscy zachowują się w tajemniczy sposób, a wielka kulminacja następuje w wigilijny wieczór…

✨Ciężko mi jednoznacznie ocenić tę książkę. Z jednej strony autorka ma świetny, baśniowy styl. W lekki, niespieszny sposób wprowadza czytelnika do świata pełnego magicznych mocy oraz walki dobra ze złem. To pierwszy tom historii, więc jest jeszcze sporo miejsca na rozwój postaci i zdarzeń.

Z drugiej strony częste powtórzenia jak np. nawiedzający ból ręki głównego bohatera delikatnie mnie denerwowały. Po drugim razie absolutnie odnotowałam ten fakt, więc myślę, że swobodnie w trakcie korekty pozostałe takie fragmenty można było usunąć. 😁

✨ Podsumowując to angażująca historia, super debiut literacki,chociaż pewne zdarzenia w połączeniu z niedopowiedzeniami i budzącymi się pytaniami wywoływały zdziwienie na mojej twarzy. Z pewnością jest to dobra książka, z dużym potencjałem, który mam nadzieję zostanie w pełni wykorzystany w drugiej części.☺️

Informacje dodatkowe o Opowieść:

Wydawnictwo: Novae Res