Osaczona

Dobra praca, mąż i codzienna monotonia czy może romans, dreszczyk emocji i i nielegalne zagrywki? Wybór wcale nie jest prosty, a co wybierze osaczona?
Karolina ma męża, kredyt na głowie i prace w której nie chcą jej dać podwyżki, znosi wszystko dzielnie dopóki jej pseudo przyjaciółka podstępem kradnie jej z przed nosa awans i męża. Karolina postanawia wtedy raz w życiu zaszaleć i wdać się w romans z nowo spotkanym Waldkiem, jest przystojny, miły i świetny w łóżku, niestety jest też poszukiwany przez policje w całym kraju. Kiedy kobieta nie wie co ze sobą zrobić jej mąż wraca skruszony i chce spróbować ratować małżeństwo, ale odzywa się też Waldek który twierdzi że ją kocha i chce żeby uciekła z nim z kraju? Kogo wybierze Karolina?
Kiedy spojrzałam na tę książkę bałam się tego że większość to będą opisy seksu ale się myliłam, było wiele wyuzdanych scen łóżkowych ale była też akcja która wiele razy się zmieniała. Karolina to kobieta która jest zmęczona zwyczajnym życiem a do tego jej mąż nie okazuje jej grama zainteresowania, jest sfrustrowana i zaczyna mieć wszystkiego dość dlatego gdy pojawia się okazja chce coś zmienić. Historia niby oparta jest na faktach ale sami nie wiemy jak bardzo, czytając wydaje nam się to bardzo nierealne także spodziewam się że jedyne co się wydarzyło na prawdę to kredyt na wiele lat i romans.
Książkę czyta się bardzo szybko, wydarzenia bardzo wciągają i ciężko przerwać nawet kiedy kończy się rozdział, co do samego zakończenia jest bardzo zaskakujące i zdecydowanie się go nie spodziewałam. Idealna propozycja dla pań które lubią sobie czasem pomarzyć o przygodzie życia której one nigdy nie doświadczą.
Ta historia pokazuje że warto czasami zaryzykować a nie tkwić w czymś co nas niszczy, ślub to nie cyrograf i o ile na początku może nam być trudno rozstać się z partnerem to za kilka lat będziemy pewni że podjęliśmy właściwą decyzję.

Informacje dodatkowe o Osaczona:

Kup książkę Osaczona

Rezydentka
Pola Roxa0
Okładka ksiązki - Rezydentka

Anna Rokicka żyje beztrosko. Nie stroni od alkoholu, imprez i męskiego towarzystwa. Czasami jednak zastanawia się, czy nie powinna być gdzie indziej, zachowywać...