Osaczona

Karolina to młoda kobieta, która spełnia się zawodowo w korporacji. Niemniej jednak wie, że powinna zostać bardziej doceniona, a jej wynagrodzenie powinno wzrosnąć. Prowadzi dość rutynowe życie, gdzie każdy dzień jest do siebie podobny. Praca, dom i mąż Bartek. Ich związek trwa już szesnaście lat, a z każdym kolejnym dniem Karolina zauważa, że przestaje się on starać, całe dnie spędzając przed telewizorem i z komórką w ręku. Kompletnie nie pomaga jej w domowych obowiązkach, nie rozmawia z nią i nawet nie jest zainteresowany seksem.
Dagmara to jej jedyna przyjaciółka z pracy z którą wspólnie miały wyjechać na wakacje do Bułgarii, ale w ostatniej chwili okazuje się, że jej ojciec miał zawał i nie będzie ona mogła jechać. Dlatego też Karolina, po kolejnej kłótni z mężem, postanawia sama skorzystać z wyjazdu i się odstresować. Na wakacjach poznaje przystojnego Waldka, z którym miło spędza czas, niemniej jednak w najbardziej newralgicznym momencie ucieka, pamiętając o mężu i wierności wobec niego.
Niemniej jednak po powrocie życie Karoliny wywraca się do góry nogami. Na lotnisku spotyka ojca Dagmary, który wraca z wakacji i ma się świetnie, w pracy dochodzi do niespodziewanej rewolucji, a w domu czekają na nią wiadomości, których w życiu by się nie spodziewała. Jej najlepsza przyjaciółka specjalnie i perfidnie podkopała pod nią dołki, aby sama mogła w szybki i prosty sposób otrzymać upragniony awans, który w gruncie rzeczy należał się Karolinie. Dodatkowo rzekoma przyjaciółka postanowiła odbić jej męża, o czym Karolina dowiedziała się w zaskakujący sposób czytając jego wiadomości w telefonie, w którym rzekomo ciągle siedział na portalach o motocyklach. Karolina doznaje szoku, gdy postanawia wybrać numer kochanki męża, a na jej telefonie wyświetla się numer jej najlepszej przyjaciółki, która dodatkowo właśnie zniszczyła jej zawodową karierę.
Po tym wszystkim Karolina szuka ukojenia, które udaje jej się znaleźć w ponownie spotkanym mężczyźnie, którego poznała na wakacjach w Bułgarii.
Bardzo ciekawa historia, którą czyta się w mgnieniu oka. Rewelacyjna historia, choć skomplikowana i aż ciężka do uwierzenia. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy lubią romanse, erotyki i pikantne historie.
Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

Informacje dodatkowe o Osaczona:

Kup książkę Osaczona

Rezydentka
Pola Roxa0
Okładka ksiązki - Rezydentka

Anna Rokicka żyje beztrosko. Nie stroni od alkoholu, imprez i męskiego towarzystwa. Czasami jednak zastanawia się, czy nie powinna być gdzie indziej, zachowywać...