Osaczona

Karolina Dąbrowska ma 34 lata , jest pracownikiem korporacji. Wiedzie spokojne , przewidywalne życie u boku męża, w kupionym na kredyt domu pod Warszawą.
Monotonia w pracy i w domu doprowadza ją do frustracji. Bartek jej mąż też nie traktuje jej dobrze .
Od dawna planowały z przyjaciółką Dagmarą wycieczkę do Bułgarii , gdy tamta nie może jechać , namawia Karolinę do samotnego wypoczynku. Tam poznaje przystojnego 40-letniego Waldemara. I choć czuje do niego przyciąganie , nie ulegnie pokusie , sumienie nie pozwoli jej na zdradę .
Życie Karoliny po powrocie diametralnie się zmieni. Okazuje się że ten wyjazd to uknuta przez Dagmarę intryga , by zająć miejsce Karoliny. Która nagle traci wszystko męża i pracę .
Wtedy znów na jej drodze stanie Waldemar , a Karolina stawia wszystko na jedną kartę, nie myśli o przyszłości , już nic jej tj nie trzyma więc wyjeżdża do Gdańska z Waldkiem.
Ten mężczyzna pokaże jej , że nie jest oziębła jak twierdził jej mąż. Przy nim przekona się co to namiętność, pożądanie , wyuzdany satysfakcjonujący seks.
U jego boku czeka ją wiele przygód , okazuje się że wiedzie on bardzo ciekawe życie, w którym nie ma miejsca na nudę.

Nie byłam zupełnie przygotowana na to co dzieje się w tej książce . Myślałam że to zwykły biurowy romans , erotyk jak inne. Tymczasem dostałam powieść która w pierwszej części jest spokojna , były momenty że pośmiałam się czytając,choć głównej bohaterce zdecydowanie do śmiechu nie było. W drugiej części akcja pędzi po prostu. Nie spodziewałam się wątku kryminalno- sensacyjnego , a tak dużo się tu dzieje.
Autorka ma bardzo lekkie pióro, przez tę powieść się płynie . Jest wciągająca , nie da się jej odłożyć , a kartki dosłownie same się przekręcają.
Zaskoczyła mnie przemiana głównej bohaterki , zwykła szara myszka , wykazała się wielką odwagą , nagle bierze życie we własne ręce,gotowa je całkowicie zmienić.
Ta powieść pokazuje nam,że kobiety w imię miłości gotowe są popełnić szaleństwo , impulsywnie rzucić wszystko, stawić czoła niebezpieczeństwu.
Nie żałuję ani minuty spędzonej przy tej książce.

Informacje dodatkowe o Osaczona:

Kup książkę Osaczona

Rezydentka
Pola Roxa0
Okładka ksiązki - Rezydentka

Anna Rokicka żyje beztrosko. Nie stroni od alkoholu, imprez i męskiego towarzystwa. Czasami jednak zastanawia się, czy nie powinna być gdzie indziej, zachowywać...