Oskarżyciel

Tom 1 cyklu Domniemanie niewinności

Choć jest to książka, a właściwie książeczka, którą można pochłonąć w godzinę lub dwie, to tyle wydarzeń, dziwnych zbiegów okoliczności ile znajdziemy tutaj- nie znajdziemy chyba nigdzie indziej.

Andrew, czyli główny bohater powieści jest pewnym siebie (powiedziałabym nawet, że zbyt pewnym siebie) facetem, którego w kobietach interesuje tylko to, by pójść z nimi do łóżka. To nie jest fajne i ta postać zdecydowanie nie przypadła mi do gustu.

Alyssa, czyli druga główna bohaterka to kobieta, która wie czego chce, twardo stąpa po ziemi oraz dąży do spełniania swoich marzeń. Mimo, że jest to typ bohaterki, który zazwyczaj zyskuje moją sympatię, to Alyssy nie polubiłam. Po prostu nie trawię tej kobiety, sama nie wiem czemu.

Książka ta wciąga już od pierwszej strony i nie wypuszcza czytelnika ze swojego świata, aż do ostatniego zdania.
Autorka Whitney G, musi mieć naprawdę głowę pełną pomysłów, bo fabuła powieści została wymyślona oraz zrealizowana (jeśli mogę to tak nazwać) genialnie.

Informacje dodatkowe o Oskarżyciel:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2018-03-02
Tytuł oryginału: Resonable Doubt (#1)
Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Dodał/a opinię: Natalia Świętonowska

Zobacz opinie o książce Oskarżyciel

Kup książkę Oskarżyciel

Narzeczony na miesiąc
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Narzeczony na miesiąc

Ten kontrakt zmieni jej dotychczasowe życie Emily od dwóch lat pracuje jako osobista asystentka najprawdziwszego Wilka z Wall Street - Nicholasa Wolfa...

Grzeszny doktor
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Grzeszny doktor

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;