Ósmy cud świata

Magdalena Witkiewicz "Ósmy cud świata" 🐚
Ania dobiega czterdziestki, nie ma męża ani dzieci. Ten fakt ją przytłacza, gdy widzi swoje koleżanki pchające wózek z dzieckiem lub narzekające na brak snu, ona też by tak chciała. Potrzebuje urlopu, by odetchnąć od rzeczywistości i poukładać swoje sprawy w głowie.
Tomkowi świat się zawalił, niedoszła żona urodzi dziecko innemu mężczyźnie.
Los skrzyżuje ich drogi w... Wietnamie. Miłosne uniesienia, trochę chwil zwątpienia, nieco zawirowań. Jak skończy się ta historia?
Każdy rozdział zaczyna się od wprowadzenia od autorki wietnamskiego powiedzenia, co przyciąga uwagę czytelnika i skłania do refleksji.
To jest książka z tych, co dają wiarę na lepsze jutro. Pogodna i lekka w czytaniu.
Trudne wybory, niespełnione marzenia... Miłość jest czasem na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko to dostrzec i zrobić ten ważny krok w przód. 😉

Informacje dodatkowe o Ósmy cud świata:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2017-09-13
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Zobacz opinie o książce Ósmy cud świata

Kup książkę Ósmy cud świata

„Czasem dużo łatwiej zwierzać się ze swojego życia komuś, kogo spotyka się na chwilę w pociągu niż komuś, kto jest twoim przyjacielem od zawsze”.

Zamek z piasku
Magdalena Witkiewicz0
Okładka ksiązki - Zamek z piasku

„Zamek z piasku” to powieść o miłości, małżeństwie, pragnieniu dziecka, samotności i pożądaniu. W tej kolejności. Młode małżeństwo, które...

Srebrna łyżeczka (audiobook)
Magdalena Witkiewicz0
Okładka ksiązki - Srebrna łyżeczka (audiobook)

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. musimy tylko w to uwierzyć. Historia kobiety, która przeszła w życiu wiele. Traumy z przeszłości sprawiły...