Quantcast

Data wydania: 2023-01-23
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

opis

„Jesteś jak magnes, jak używka, której chce się więcej i więcej. Wariuję przez ciebie, nic na to nie poradzę”

Śliczna, filigranowa o wyglądzie anioła i okrutny mąż, znęcający się nad swoją własnością.

Właśnie tak traktuje Oliwię, Leon.

Na co dzień szanowany sędzia, w domu przemienia się w bestię, któremu cholerną satysfakcję sprawia maltretowanie i gwałcenie żony.

Gdy pewnego dnia na drodze kobiety staje nowy sąsiad, pojawia się malutkie światełko nadziei, a jej życie ma szansę zmienić się diametralnie. Jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy na dobre, czy wręcz na o wiele gorsze…

Oprócz całego okrucieństwa ze strony swojego oprawcy, jej życie wydaje się być w miarę normalne.

Przyjaciółka Maja stara się wyciągać Oliwię z domu.

Przeurocza Zofia, stateczna i bogata sąsiadka, traktuje ją niemalże jak córkę. A sąsiad Oskar staje się nie tylko jej seksownym mokrym snem, ale też sprzymierzeńcem i obrońcą.

Jednak on pragnie czegoś więcej, chciałby stać się jej wybawcą, a przy tym jedynym mężczyzną w jej życiu, no może poza jej uroczym synem Miłoszem.

Jedno jest pewne między tymi dwoje istnieje niesamowite przyciąganie, chemia i pożądanie od pierwszego, trochę niefortunnego spotkania…

Oliwia, bardzo stara się z tym

walczyć, ale tylko niemo, bo strach przed konsekwencjami parazliżuje ją doszczętnie. Tylko Oskar dostrzega to niewerbalne wołanie o pomoc, ale wie, że jakikolwiek nacisk z jego strony mógłby tylko przynieść na jej ślicznym ciele, okropne konsekwencje spowodowane furią Leona.

Ta historia nieźle mnie „przeczołgała” zachowaniem Leona. Nie da się nawet opisać jak wstrząsnęło mną jego sadystyczne postępowanie.

Każdy bohater tej historii jest częścią pewnej układanki, którą w miarę jej czytania  niby daje się poukładać, jednak kolejne szokujące rewelacje, prawdopodobnie, mogą  nie stworzyć  z niej idealnej historii, bo kłamstwa, zdrada i niezrozumiałe decyzje z przeszłości, mogą okazać się niewybaczalne.

Wiele szalenie emocjonalnych fragmentów, ale też niemało pikanterii i gorących momentów.

Szok, niedowierzanie spowodowane nagłymi i zaskakującymi zwrotami akcji.

To wszystko sprawia, że książka „Ostateczna decyzja” jest idealną lekturą dla miłośników romansów, erotyki, książek z nutką humoru, ale także kryminału, bo i taką część posiada ta książka.

Reasumując, polecam gorąco, gdyż ta niesamowita powieść Aldony Dzieciątko, której styl pisarski

szalenie mi się spodobał, wciągnie i pochłonie Was bez reszty, a możliwość poznanie tej historii z perspektywy dwojga bohaterów, sprawi, że na bierząco będziecie mogli śledzić rozwój tej niesamowitej chemii między nimi.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość objęcia patronatem medialnym tego cudeńka!
To była niesamowita przyjemność!

Zobacz opinie o książce Ostateczna decyzja

Kup książkę Ostateczna decyzja

Plan dobiegł końca
Aldona Dzieciątko0
Okładka ksiązki - Plan dobiegł końca

ROZPADAJĄCE SIĘ MAŁŻEŃSTWO, ROMANS PEŁEN MIŁOSNYCH UNIESIEŃ I PLAN, KTÓRY ZAMIENI ŻYCIE KOBIETY W KOSZMAR... Joanna Młynarska - niespełna trzydziestoletnia...

Tamten utracony świat
Alina Staneczek