Pachan

Tom 2 cyklu Gruzińska mafia

Igor zgodnie z ostatnią wolą swojego brata Jurija staje na czele mafii i zostaje Pachanem. Nie może przeboleć tego, co zrobił ukochanej. Niespodziewanie na jego drodze pojawia się piękna Czeczenka Aisza, która nie wzbudza w nim zaufania. Mężczyzna czuje, że Aisza skrywa jakieś sekrety. Wkrótce zafascynowany dziewczyną postanowia ją zdobyć.
Czy Igor nie popełni błędu z przeszłości?
I czego boi się Aisza?
Czy ich relacja przetrwa?
Przekonacie się czytając tę książkę.

"Pachan" to kontynuacja Ławrusznika, serii gruzińskiej mafii. Autorka wymyśliła niesamowitą fabułę.  Uwielbiam czytać książki mafijne. Czekają Was niebezpieczne rozgrywki mafijne, mroczny klimat, zagadki, tajemnice i sekrety z przeszłości  i nieoczekiwane zwroty akcji.  Podobało mi się też jak autorka wykreowała bohaterów książki  oraz opisała gruzińskie i czeczeńskie obyczaje. Dopracowała tę lekturę do najdrobniejszego  szczegółu. Autorka potrafi trzymać w napięciu i niepewności do samego końca.  Z wielkim zainteresowaniem przewracałam kartkę za kartką, aby poznać losy bohaterów.
Zakończenie powieści jest totalnie nieprzewidywalne. Zupełnie tego nie spodziewałam się.
Jeśli jesteście fankami mafijnych klimatów to ta książka przypadnie Wam do gustu tak jak mi.
Powieść czyta się błyskawicznie.
Po przeczytaniu czuję taki niedosyt,  że już chciałabym przeczytać kolejny tom.
Spędziłam przyjemnie czas z tą książką.
Coś wspaniałego!

Kup książkę Pachan

Ławrusznik
Paulina Jurga0
Okładka ksiązki - Ławrusznik

W domu, w którym dorastał Igor, nie było miejsca na miłość. Od najmłodszych lat był przyzwyczajany do przemocy i uczony brutalnych zasad. Dlatego nikogo...

Matrioszka
Paulina Jurga0
Okładka ksiązki - Matrioszka

Matriona Kosłow - to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina, o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle...