Pani władza

„To jest układ. On z niego czerpie i ja mam swoje korzyści”.

Shibari to sztuka erotycznego wiązania, która wywodzi się z Japonii. Podkreśla brak przemocy, ukierunkowana jest na wywoływanie emocji, zmysłowych doznań, wrażeń estetycznych i czerpania przyjemności.

Klara jest inteligentną, ciekawą życia dziewczyną. Studiuje psychologię, właśnie ponownie zawaliła egzamin, w wyniku, czego bezpowrotnie straciła szansę na bezpłatne studia. Załamana próbuje znaleźć pracę. Przez przypadek dowiaduje się, że Jan Korn prezes korporacji Negotium Consulting poszukuje asystentki. Wymagania szefa są zupełnie inne niż początkowo jej się wydawało.Zaczyna się gra, od której nie będzie już odwrotu.

Powieść zaskakuje swoją oryginalnością i otwartością. Akcja toczy się swoim rytmem wywołuje szybsze bicie serca i bardzo zaskakuje. Sam pomysł na fabułę nieszablonowy i osobliwy. Powiało świeżością, czymś nowym i niespotykanym, a przy tym pokręconym i wyrafinowanym.

Męski świat pełen wymagań i żądań. Ból, który miesza się z przyjemnością. Nieustająca walka z samym sobą, ze swoimi słabościami i pragnieniami. Manipulacja i tajemnice. Zaufanie, całkowite zawierzenie drugiej osobie. Odkrywanie samego siebie, swoich pragnień. Przyjemność, jaką można czerpać z doznań, które na początku wywoływały przerażenie, wstyd i niechęć. Przełamywanie barier, wiara we własne siły. Odwaga i ogromna ochota na więcej. W Klarze zachodzi stopniowa przemiana, czy aby na pewno na lepsze? Nieustannie zmaga się z niepokojem, strachem. Targają nią wewnętrzne i bardzo sprzeczne wątpliwości. Z nieśmiałej i zakompleksionej dziewczyny, staje się pewną siebie i swojej wartości kobietą. Staje się kobietą sukcesu, która nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Wydaje się, że uczeń przerósł mistrza.

Opowieść wywołała we mnie bardzo sprzeczne emocje. Przyciągała i odpychała jednocześnie. Przeczytałam ją z dużym zainteresowaniem i przyjemnością. Podobało mi się. Miałam wrażenie, że emocje w całej historii były na zimno wyważone. Jestem ciekawa, czym jeszcze autorka mnie zaskoczy. Polecam, chociaż wiem, że nie każdemu się spodoba :)

Informacje dodatkowe o Pani władza:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-03-11
Dodał/a opinię: Wiesława Biegańska

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Pani władza

Kup książkę Pani władza

Ucieczka
Ada Nowak0
Okładka ksiązki - Ucieczka

Marta właśnie zaczęła swoją pierwszą pracę - terapeutki na więziennym oddziale leczenia uzależnień. Tam poznaje Adama. Kulturalnego, przystojnego, inteligentnego...