Pętla kłamstw

Tom 1 cyklu Dylogia uczuć

Pętla kłamstw to pozycja w której zabrakło mi spójności i logiki.

Ava i Mitchell małżeństwo nieidealne, on psychicznie znęca się nad żoną, ona kobieta, która godzi się na wszystko z "ręki" męża bo jest mało warta. Do tych dwóch bohaterów dochodzi pewny siebie, bogaty prawnik Manson który jest promykiem nadziei dla Avy. Ale czy na pewno?

Po przeczytaniu tej książki, mogę stwierdzić że Pani Siepielska to nie moje klimaty, nie moja bajka.

Mitchell mąż który znęca się nad żoną. Postać, która jest niespójna, z jednej strony tyran i władca a z drugiej potulny małżonek, który jak żona chce separacji to on się wyprowadza z własnego domu z podkulonym ogonem. Zdecydowanie nie.

Mason kolejna postać która jest "dziwna", nielogiczna naiwna. Prawnik który rzuca wielkimi słowami jak karabin maszynowy, jedyna relacja to łóżkowa ( a raczej dominująca relacja). Postać która ma w sobie tajemnice jednak większość książki nic nie wskazuje na to.

Historia. Zarzut mój jest taki że jakbym miała oceniać samą końcówkę to książka by i zyskała na mojej ocenie ale książka to 316 stron a nie jakieś 50 ostatnich. Autorka na koniec książki rzuca bombę, która nie wybucha. Odkrywa część tajemnic, o których zapomina przez ponad połowę książki. Ja pod koniec zastanawiałam się co ja czytam , gdzie w tym jakaś spójność. Bohaterzy posiadające rozchwianie emocjonalne, historia trochę wg mnie wyssana z palca.

Ja zdecydowanie podziękuję za takie historię.

Informacje dodatkowe o Pętla kłamstw:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Pętla kłamstw

Kup książkę Pętla kłamstw

Rhys
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Rhys

Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czyha za każdym rogiem.Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą...

Anioł Coltona
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Anioł Coltona

Sinners Reapers to twardziele. To ostrzy faceci. Colton jest jednym z nich - w pierwszym ze swoich wcieleń. W drugim jest doskonałym chirurgiem, ratującym...