Piękna i Gniewny

Tom 1 cyklu Wbrew pozorom

Życie Larissy Radke dla wielu mogło się wydawać perfekcyjne. Opływała w bogactwie i w luksusach. Miała także kochającego męża. Nic więcej do szczęścia jej nie było potrzebne. I cała ta bańka mydlana pękła, gdy kobieta nakryła Matthiasa na zdradzie.
   Wkrótce na jej drodze stanął tajemniczy Ivo Sorokin. Związany z półświatkiem dał Larissie okazję do zemsty na mężu. Przy okazji kobieta odkryła inne oblicza pożądania, jakie pokazał jej Ivo.
   Ale los nie postawił jeszcze ostatniej kropki. Poznaje drugiego mężczyznę. Mrocznego i tajemniczego Nikolaia. Rosjanin z amnezją zdecydowanie nie jest odpowiednią partią dla kobiety. A jednak nie tak łatwo jest się oprzeć pokusie. Szczególnie, że ta fascynacja jest obustronna.
   Kim jest Nikolai? Co zrobi Ivo? A na co zdecyduje się Matthias? Jaką decyzję podejmie Larissa? Komu zaufa?

Twórczość autorki jest mi dobrze znana. Śledzę premiery od samego debiutu i wszystkie za mną. Nie mogę się oprzeć kolejnym historiom.
   Najnowsza pertraktuje o trudach podejmowanych decyzji. O ryzyku wliczonym w cenę. O zaskakującym i nieprzewidywalnym losie. A przede wszystkim o tym, że pieniądze to nie wszystko.
   Postać Larissy od początku mnie intrygowała. Wyrafinowana dama, która w chwili zdrady męża zostaje z niczym. Z ogromnym znakiem zapytania co dalej ma zrobić ze swoim życiem, które rozsypało się niczym domek z kart. To, co zostało jej przeznaczone zaskakuje, szokuje a jednocześnie wciąga i fascynuje. Kobieta imponowała mi swoją siłą. Spokojem i opanowaniem. Pokerową twarzą a jednocześnie koiła empatią i troską.
   Trzech mężczyzn. Każdy zupełnie inny, stanowiący swoje całkowite przeciwieństwo.
   Matthias to bardziej irytujący typ, który był nakierowany na zysk i stan konta.
   Ivo to pewny siebie, temperamentny i pełen zaskoczeń przystojniak, który wie co chce.
   Nikolai natomiast z nich wszystkich to najbardziej tajemniczy i niepewny mężczyzna. Miałam co do niego ogromne obawy. Dotyczyły głównie tego, jaki był przed amnezją i jaki teraz jest. A przede wszystkim tego, jaki będzie. Cały czas kluczyłam labiryntem zagadek w poszukiwaniu prawdy. Prawdy, która okazała się być finalnie totalnie zaskakująca.
   W najnowszej powieści autorki, będącą pierwszym tomem serii nie zabrakło gwałtownych, gorących i spalających na popiół scen uniesień. Zbliżeń pełnych ognia i chemii. Czystego niczym łza pożądania, które przyciągało niewidzialną ale bardzo trwałą nicią.
   Zbyt słodko i miło? Absolutnie nie! Autorka bowiem dołożyła sensację. Dynamikę i adrenalinę. Opisy scen, które powodowały, na włos się jeżył. A przede wszystkim pozostawiły po sobie morze pytań, na odpowiedzi które będę szukać z przyjemnością w kolejnym tomie?
 Dlaczego?
Bowiem taki finał, jaki się tutaj znalazł wbił mnie w fotel a szczękę zbierałam z podłogi. OMG! W takim momencie kończyć powieść? Ja chcę kontynuację najlepiej na już, na wczoraj, hehe.

Polecam

Kup książkę Piękna i Gniewny

Nieodpowiednia dziewczyna
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia dziewczyna

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko... Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn...

Ściana
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Ściana

Natasza to młoda kobieta, która od miesięcy zmaga się z depresją i stroni od ludzi. Nowe sąsiedztwo bardzo ją irytuje - młodzi ludzie często hałasują...