Piękna i Gniewny

Tom 1 cyklu Wbrew pozorom

Niewinna i piękna okładka skrywa historie,która porusza oraz wciaga od samego początku.Wydawałoby się,że opis powieści będzie niósł ze sobą fabule,którą z łatwością można przewidzieć-jest wręcz odwrotnie!W tej książce nic nie jest pewne.
Zmienność i dynamiczność akcji są codziennością.To,co wydawało się prawdą okazuje się za moment wielkim kłamstwem i intrygą,która została rozszerzona o nielegalne interesy.

Postać Larissy jest bardzo barwna.W swoim życiu przekonuje się czym jest lojalność,przyjaźń,zdrada i zemsta.Gdy w życiu ma się pozycje to każdy stoi obok.Tracąc ją zostajemy z niczym i nikim.Jest to kobieta,która na własnych błędach się uczy.Potrafi walczyć i zakończyć relacje na własnych zasadach.Nie uznaje kompromisów i gardzi zdrada.Wiele można się od niej nauczyć.Także tego,że życie potrafi przynieść zmiany i obawę o swoje życie-doświadczając cierpienia i rozczarowania.
Nikolai’a polubiłam od pierwszego poznania.Jego dystans i ciemna aura budowała napięcie w celu wyjaśnienia jego przeszłości,którą nie pamiętał.

Poznana historia pozytywnie mnie zaskoczyła.Nie spodziewałam się,że fabula zostanie rozbudowana o nielegalne interesy oraz szybką zmienność zachowań postaci w lekturze.Było to przemyślana-tworząc świetna historie!

Już czekam na kontynuacje losów bohaterów,ponieważ zakończenie jest zbyt szybkie i zaskakujace.
Koniecznie sięgnijcie i przeczytajcie książkę.

Informacje dodatkowe o Piękna i Gniewny:

Kup książkę Piękna i Gniewny

Nieodpowiednia dziewczyna
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia dziewczyna

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko... Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn...

Chłopakom wstęp wzbroniony
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Chłopakom wstęp wzbroniony

Oliwia jest znaną influencerką, która ma ostatnio na pieńku z płcią przeciwną. Zawiódł ją chłopak, mama związała się z podejrzanym typem… Dziewczyna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;