Pielgrzym

Ależ to jest świetna powieść! Sensacja na najwyższym poziomie! Choć początek jest nieco chaotyczny, nie zrażajcie się, naprawdę warto!

Zbyt dużo o treści nie powiem, żeby nie psuć Wam radości z lektury! Będą na pewno agenci, prawdziwi bohaterowie, którzy gotowi są do poświęceń i walki na śmierć i życie. Będzie też antybohater, który chce się zemścić. Będą śmigłowce, helikoptery, pistolety, pościgi, tortury, krwiste opisy, spiski, zamachy i wszystko, co w dobrej sensacji powinno się znaleźć. Będzie też o miłości, bo „(…) miłość to siła. W niemal każdym człowieku potrafi stłumić inne porywy: patriotyzm, ambicję, religię, wychowanie”.

„Pielgrzym” to powieść, od której trudno się oderwać, to znakomicie budowane napięcie, to genialne zakończenie! To wreszcie przerażająca wizja użycia broni biologicznej, która, mam nadzieję, pozostanie na zawsze fikcją.

Gdybym bardzo chciała, znalazłabym kilka minusów, ale uznajmy, że jestem leniwa i nie szukałam 😉
Świetna, znakomicie skonstruowana powieść szpiegowsko-sensacyjna! Idealny materiał na film!

Informacje dodatkowe o Pielgrzym:

Kup książkę Pielgrzym

Pielgrzym. Audiobook
Terry Hayes0
Okładka ksiązki - Pielgrzym. Audiobook

,,Pielgrzym" to kryptonim człowieka, który oficjalnie nie istnieje. Dawniej dowodził tajnym wydziałem wewnętrznym amerykańskiego wywiadu. Swe zawodowe...

Rok szarańczy
Terry Hayes0
Okładka ksiązki - Rok szarańczy

Autor bestsellera PIELGRZYM. Ludzkość staje na rozdrożu. Jedna droga wiedzie ku przyszłości, druga ku zagładzie. Kolejnej szansy nie będzie. Kane...