Pieprz i sól

🌶RECENZJA PRZEDPREMIEROWA🌶

„Uwielbiałam seks z domieszką… bólu.Nakręcał mnie,stawałam się™ wtedy demonem,nieokiełzaną ‚… duszą z ognistym temperamentem”

Gaja to przebojowa manager w hotelu Paribas w centrum Warszawy. Mega profesjonalna singielka, oddana swojej pracy, w przyszłości marząca o swoim własnym hotelu. Mieszka ze swoją przyjaciółką Izą, z którą także pracuje, a weekendy imprezuje. Tylko ta posucha seksualna, z lekka ją deprymuje, a rozładowanie napięcia przy pomocy, jej wibrującego przyjaciela z szuflady, już nie wystarcza. Można powiedzieć, że taki sobotni wypad do niedawno powstałego ekskluzywnego klubu KOSTA totalnie zmienia jej życie. Pijana przyjaciółka, awantura z nadętym ochroniarzem, skręcona noga, zakaz wstępu do klubu i film krążący po sieci, w roli głównej z jej gołym tyłkiem. Omg, to wszystko wprowadza w jej życie totalny chaos i ciąg zaskakujących i zagadkowych zdarzeń. Oprócz poznania mega gorącego doktorka Mikołaja, który w łóżku wyczynia cuda z jej ciałem, jest zmuszona stawić czoło szefowi owego klubu. Wkurza ją fakt, że ten mega hipnotyzujący dupek z równie podniecającym imieniem, który wtedy tak wulgarnie potraktował ją w klubie i zakazał wstępu do niego, działa na nią jak żaden inny facet. Kostek, osacza Gają, swoją niesamowitą aurą władzy i męskości, hipnotyzuje spojrzeniem i niby niewinnymi słowami, które można dwojako rozumieć. Frustracja, spowodowana, nieugaszonym pragnieniem ostrego i mocnego orgazmu, wkrada się w jej sny, w roli głównej z boskim Konstantym Kelerm, a zobowiązania zawodowe, tylko co raz mocniej zbliżają ich do siebie. Fascynacja,
niesamowita chemia,
przyciąganie tak silne,
że, aż bolesne,
wywołuje prawdziwy mętlik w głowie Gai.
Z jednej strony gorący lecz zbyt porządny i przewidywalny Mikołaj z drugiej zaś, tajemniczy, zaskakujący i totalnie nieprzewidywalny Kostek.
Dwóch jakże różnych mężczyzn i jedna seksowna i spragniona kobieta, która nie pragnie miłości i związku, tylko gorących chwil, z niesamowitym mężczyzną, który potrafi ją zdominować, ale tylko i wyłącznie w łóżku.
Jednak, nigdy nie da się przewidzieć konsekwencji, wydarzeń, sytuacji i każdej chwili,nigdy nie można być pewnym niczego i …nikogo na 100%.

„Pieprz i Sól” to mega gorąca książka. Bardzo pikantna, z odrobiną perwersji i wyuzdania, a jednocześnie emocjonalna, zagadkowa i nieprzewidywalna, z zaskakującym zakończeniem.
Gaja wzbudziła moją ogromną sympatię, natomiast Kostek…cóż nie dziwię się bohaterce absolutnie, gdyż sama chciałabym być na jej miejscu.
Męski,
władczy samiec alfa,
nie przyjmujący odmowy,
który zawsze dopnie swego…,ale czy na pewno, o to w tym wszystkim chodziło?

Najbardzej pikantnym i szalenie podniecającym momentem był fragment, w którym Gaja w stroju pokojówki hotelowej, musiała dostarczyć czyste ręczniki do jednego z pokoi, w którym przebywali dwaj mężczyźni…
Ale czy to była jawa czy sen, musicie przekonać się sami🌶

Gratuluję autorce tak obrazowo i namiętnie,a zarazem szalenie zmysłowo, przedstawienie tych najbardziej niegrzecznych momentów.

Pięknie dziękuję za możliwość przedpremierowego przeczytania i przyjemność jaką było napisanie mojej rekomendacji, którą znajdziecie w książce💛

Polecam gorąco wszystkim baaardzo niegrzecznym dziewczynkom😈

Informacje dodatkowe o Pieprz i sól:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-03-23
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Pieprz i sól

Kup książkę Pieprz i sól

Uwielbiałam seks z domieszką bólu. Nakręcał mnie, stawałam się wtedy demonem, nieokiełzaną duszą z ognistym temperamentem

Czasami byłam złą kobietą. Niczym sól posypana na rany. Piekłam do żywego i wrzynałam się głęboko. Ale pieprzyć to – pomyślałam. Byłam solą i już!

Zakazany owoc
K. A. Figaro0
Okładka ksiązki - Zakazany owoc

Gdy grzech puka do drzwi, co robisz? Zamkniesz je czy otworzysz szerzej? Zuzanna mimo sprzeciwu wpływowych rodziców planuje ślub z Fabianem. Wystawne...