Plac literacki 7

"Plac Literacki 7" opowiada historię Joanny Zatorskiej, która po kilku latach wraca do urokliwej miejscowości położonej w Górach Świętokrzyskich. Kobieta jest pogrążona w żałobie po stracie męża. Postanawia zacząć wszystko od nowa. Przy Placu Literackim 7 otwiera księgarnio-kawiarnię "Boston". Klimatyczne miejsce przyciąga wiele osób, które lubią czytać książki, ale mogą też skosztować smacznych wypieków i napić się aromatycznej kawy.
Czy wdowa upora się z żałobą po stracie ukochanego męża i rozpocznie nowe życie ?

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Justyna Grosicka stworzyła historię z życia wziętą. Znakomita fabuła nie pozwala odłożyć tej książki nawet na chwilę. Bohaterowie są świetnie wykreowani. Autorka czaruje słowami i dostarcza niesamowitych emocji. Poznajemy bohaterkę, która musiała zmierzyć się z ogromną tragedią, bólem i żałobą po stracie męża. Śledziłam jej losy z zapartym tchem. Joanna mimo wszystko pragnęła odnaleźć szczęście. Jak się okazuje na jej drodze pojawili się życzliwi ludzie, którzy pomagają Joannie spełnić jej marzenia. Każdy z nich ma swoje problemy. Autorka porusza ważną kwestię, a mianowicie byśmy mieli obok siebie życzliwych ludzi. Ta historia udowadnia nam, że zawsze możemy zacząć życie od nowa i być szczęśliwą osobą.
Jeśli macie ochotę przenieść się w magiczne miejsce i spotkać życzliwe osoby to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Gwarantuję Wam, że będzie mieli ochotę na podróż do tej urokliwej miejscowości. Dzięki autorce można wyobrazić sobie szelest kartek, zapach kawy oraz ciasta.
Nostalgiczna i chwytająca za serce historia z przesłaniem, które daje nadzieję na lepsze jutro.
Polubiłam lkkie pióro i przyjemny styl autorki więc czekam na kolejne powieści spod jej pióra.
Idealna książka dla fanów literatury obyczajowej.
Jestem zachwycona. Wspaniała pod każdym względem. Czytajcie!

Gorąco polecam!

Kup książkę Plac literacki 7

Dom z kamienia
Justyna Grosicka0
Okładka ksiązki - Dom z kamienia

HISTORIA NIEZWYKŁYCH KOBIET, KTÓRE PEWNEGO DNIA POSTANAWIAJĄ BYĆ SZCZĘŚLIWE W Zielonym Kamieniu, małym miasteczku, życie płynie na pozór spokojnie. Hanka...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis