Plan nieidealny

💫💫💫💫💫 Recenzja 💫💫💫💫💫

Anna Szubert " Plan nieidealny "
@aniaszubert_autorka
@proszynski.emocje

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
@proszynski_wydawnictwo

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

" Niestety musiałam z nim wytrzymać na tyle długo, żeby nikt się nie domyślił, że ten związek to jedna wielka ściema. A później każde z nas pójdzie w swoją stronę i pewnie nawet zapomnimy, że kiedyś się znaliśmy..."

"Plan nieidealny" To naprawdę wciągająca opowieść o miłości, zdradzie ,przyjaźni i odkrywaniu samych siebie.. Opowiada o złożonych relacjach między bohaterami, które ewoluują wraz z postępem historii..

Styl autorki jest pełen energii i emocji.. Jej słowa potrafią wciągnąć czytelnika w wir wydarzeń od samego początku do końca.. Opisy bohaterów są pełne detali, które pomagają nam lepiej zrozumieć ich charaktery i emocje.. Autorka umiejętnie balansuje między napięciem a humorem, co sprawia, że czytanie tej książki jest prawdziwą przyjemnością..

Bohaterowie w tej historii są naprawdę ciekawi i mają wiele różnych cech, które się ze sobą mieszają.. To sprawia, że są bardziej interesujący i głębsi..

Mamy główną bohaterkę, Emily, która jest zraniona przez zdradę swojego chłopaka i postanawia udawać, że ma nowego chłopaka, żeby zrobić mu na złość i wzbudzić zazdrość.. Jest silna, ale jednocześnie wrażliwa..
Potem mamy Chase'a, przystojnego i trochę złośliwego chłopaka, który zgadza się pomóc Emily.. On również ma swoje własne tajemnice i problemy.. Razem tworzą interesującą parę, która odkrywa, że mają ze sobą coraz więcej wspólnego..

Autorka potrafi stworzyć realistyczne dialogi i opisy, które ożywiają historię.. Jej narracja jest płynna i dynamiczna, co sprawia, że trudno oderwać się od czytania..

" - Chcę ci powiedzieć, kochanie, że nawet jeśli kłócisz się z tym chłopcem i są między wami jakieś nieporozumienia , ale pomimo to myślicie o sobie i martwocie się o siebie,to jest ten jedyny. Będziecie mieć jeszcze wzloty i upadki i na pewno będziesz chciała nieraz go zamordować..."

Emily dowiedziawszy się o zdradzie chłopaka, kompletnie się załamuje.. Jednak na imprezie spotyka przystojnego, ale złośliwego nieznajomego o imieniu Chase, który przypadkiem wylewa na nią piwo.. Wkrótce potem, gdy Emily musi skonfrontować się z Mattem, Chase ratuje sytuację, podszywając się za jej nowego chłopaka..

Na początku dziewczyna jest wściekła, ale później wpada na genialny pomysł.. Postanawia zawrzeć z Chase'em układ - on będzie jej udawanym chłopakiem, a ona będzie pilnować jego młodszej siostry, gdy będzie chciał wyjść z domu..

Jednak między nimi zaczyna rodzić się uczucie, nieświadomi, że niektórzy ludzie z ich otoczenia mogą stanąć na ich drodze..

Czy Emily i Chase będą w stanie pokonać przeszkody i znaleźć szczęście razem?

Informacje dodatkowe o Plan nieidealny:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-04-09
Dodał/a opinię: Magdalena Grzejszczyk

Tagi: romans Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Interest age: from c 16 years

Zobacz opinie o książce Plan nieidealny

Kup książkę Plan nieidealny

Siemowit Zagubiony