Pod wodą

Tom 1 cyklu Uczucia nie do ugaszenia

,,Mówią, że miłość i nienawiść dzieli cieniutka granica.
Musiałam się z tym zgodzić. Nie sądziłam jednak, że tak łatwo było ją przekroczyć."

,,Pod wodą" to książka, która pokazuje, że każdy zasługuje na szczęście, lecz aby to się dokonało, musimy zaakceptować samych siebie!

Iga to kobieta, która skrywa się za maską bezwzględnej i twardej kobiety!

Olek to przystojny strażak, który zna, co to jest odrzucenie!

,, Pod wodą" to książka o miłości, oddaniu, bólu i strachu! Relacja głównych bohaterów jest bardzo skomplikowana ze względu na ich przeszłość, ponieważ każde z nich nosi gdzieś głęboko skrywana ranę, której plaster odrywa się przy każdym zbliżeniu! Iga to bardzo poraniona dusza, która w umiejętny sposób potrafi przybrać maskę, lecz w momencie, w którym się odkrywa, wypływa na wierzch lawina emocji, które mnie osobiście doprowadziły do łez. Olek strażak, którego niejedna kobieta chciałaby poznać!!! Wielkie oddanie pracy odzwierciedla dokładnie to, w jaki sposób traktuje kobiety - z szacunkiem!

Autorka w tej książce pokazała, jak ważną rolę odgrywają strażacy w naszym środowisku oraz jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w trakcie każdego wyjazdu z bazy i tutaj należą się brawa dla autorki, ponieważ znalazłam wiele cennych wskazówek, jak postępować w chwili zagrożenia.

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona, ponieważ ta seria Uczucia nie do ugaszenia, pokrywa się z serią Żywioły autorki I mamy możliwość poznać tutaj dalsze losy Rafała i Marty, więc jeżeli jesteście wielkimi fanami, tej pary to warto zerknąć, co tam się u nich teraz dzieje!

,, Pod wodą" to przede wszystkim emocje, które zdecydowanie są nierozerwalną częścią tej książki! Autorka pokazała piękno przyjaźni, którą buduje się latami! Powieść ta zabrała mnie do ludzi, którym na sobie zależy, lecz przeszłość o nich nigdy nie zapomina, wprowadzając w ich życie niedomówienia! Polecam wam ,,Pod wodą" przede wszystkim dlatego, że ta historia jest realna!

Informacje dodatkowe o Pod wodą:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-09-15
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Pod wodą

Kup książkę Pod wodą

Bez powietrza
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Bez powietrza

Taka właśnie była miłość. Potrafiła rozpalać w nas ogień, który kruszył najtwardsze mury. Ten sam ogień mógł również dać bezpieczeństwo, nadzieję i światło...

Kiedy wstanie świt
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Kiedy wstanie świt

Ekscytujący zakazany romans z różnicą wieku! Dziewiętnastoletnia studentka Luna McCarthy po trzyletniej nieobecności wraca na wakacje do rodzinnej miejscowości...