Pod wodą

Tom 1 cyklu Uczucia nie do ugaszenia

„Złość rozrywała moją duszę na strzępy. Kiedy już myślałem, że się uspokajam, wystarczyło jedno wspomnienie, jedna myśl o królowej lodu i furia znów brała mnie we władanie”.

Aleksander i Iga po weselu swoich przyjaciół lądują razem w łóżku. Od dłuższego czasu ciągnęło ich do siebie. Po wielu wątpliwościach postanawiają stworzyć związek. Z początku niezbyt dobrze im idzie. Po jakimś czasie znajdują wspólny język. Niestety prawdziwe kłopoty przed nimi. Największym problemem są jednak oni sami. Czy seksowny strażak i pani redaktorka wytrwają w związku?

Główni bohaterowie są bardzo różni od siebie pod wieloma względami. Nic dziwnego, że zaczęło między nimi iskrzyć. Początkowa wzajemna niechęć przeradza się w uczucia, nad którymi nie są w stanie zapanować. Oboje mają na swoim koncie wiele krzywd z przeszłości. Bronią się przed miłością i boją się zaufać. Czy miłość przezwycięży strach przed ponownym zranieniem?😎

Pisarka wykreowała bohaterów, którzy od razu skradają serce. Moim zawładnął strażak Olek, który skrywa wiele tajemnic. 😍😍 Odkrycie ich dostarczyło mi wielu emocji. Iga pod maską również ukrywa zupełnie inną osobę. Jaką? 🤔Tego trzeba się dowiedzieć.

Historia przedstawiona jest z perspektywy dwóch bohaterów, Aleksandra i Igi. Dzięki temu możemy poznać myśli i odczucia każdego z nich. Lektura jest wtedy o wiele ciekawsza. Świetnie poprowadzone dialogi sprawiają, iż przez książkę wręcz się płynie. Opisy akcji strażackich czytałam z zapartym tchem. Realistycznie i szczegółowo przedstawione sprawiły, iż czułam, się jakbym osobiście w nich uczestniczyła. Zanim się obejrzałam byłam na końcu historii. Zakończenie z kolei wprawiło mnie w osłupienie. Nie pojmowałam, co się właśnie wydarzyło. Jak to dobrze, że mam kolejny tom pod ręką. Mogę od razu, dowiedzieć się co będzie dalej.😍😎😍

Informacje dodatkowe o Pod wodą:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-09-15
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Pod wodą

Kup książkę Pod wodą

Kiedy wstanie świt
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Kiedy wstanie świt

Ekscytujący zakazany romans z różnicą wieku! Dziewiętnastoletnia studentka Luna McCarthy po trzyletniej nieobecności wraca na wakacje do rodzinnej miejscowości...

Odcienie czerwieni
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Odcienie czerwieni

Izabela Sarnecka jest psychologiem policyjnym oraz profilerką. Pomaga kolegom z pracy wytypować potencjalnych sprawców przestępstw. Już podczas studiów...