Jaką serię obecnie czytacie? Ja jestem w trakcie serii Historie Galicyjskie Natalii Przeździk i jej drugiego pod tytułem "Pod wspólnym dachem". Jest to kontynuacja losów Zuzi i Walerki. Zuzia nadal mieszka i opiekuje się dziadkiem. Wolne chwile spędza na spotkaniach z Markiem oraz pisaniu książki. Ma też coraz więcej znajomych oraz przyjaciół w tym Noemi. Natomiast Walerka wraz z Przemkiem remontują lokal, w którym zamierzają otworzyć restauracje i tym samym spełnić swoje marzenie. Ale nie zawsze jest tak kolorowo, bo szczęście niektórych kole w oczy i próbują namieszać oraz rozbić niektóre relacje. Autorka oddaje w nasze ręce historię, którą mógł przeżyć każdy z nas. Toczy się swoim niespiesznym tempem oraz pokazuje, że życie to nie same sukcesy ale też porażki, które kształtują każdego z nas. Z zaciekawieniem obserwujemy codzienne życie bohaterów oraz ich drogę. Jest to historia o odnajdywaniu siebie, pełna emocji I ciepła.
Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2025-07-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN:
Liczba stron: 336
Dodał/a opinię:
zainspirowanawku
Czy to możliwe, że w zaułkach pomiędzy krakowskimi kamienicami poczujemy się jak w Kraju Kwitnącej Wiśni? Ta powieść smakuje słodko-gorzko, niczym najlepsze...
“W bożonarodzeniowych opowieściach jest coś niezwykłego. W adwencie chciałoby się zaszyć się pod kołdrą i czytać przez cały długi zimowy wieczór…” Takie...