Podaj dalej

Hanna swojego męża  Arkadiusza poznaje w klasie maturalnej. Jest wojskowym stacjonującym w jednostce blisko jej liceum. Szybko się zakochują i pobierają. Ich małżeństwo przechodzi przez różne etapy. Kolejnym z nich jest wybór już ostatecznego miejsca zamieszkania. Wybierają dom nad morzem blisko Rewala. Cicha spokojna miejscowość do której przyjeżdżali na wakacje. Aby zrealizować swoje marzenie o własnym domu Arek postanawia wyjechać na misję. Zarobione pieniądze mają pomóc w wykończeniu i zagospodarowaniu pomieszczeń, oraz w spłacie wysokich rat kredytu. Tęsknota małżonków jest straszna, jednak nie to jest najgorsze. Do domu wraca zupełnie inny Arkadiusz, mężczyzna w dodatku coś ukrywa.

Podaj dalej historia Doroty Schrammek @dorotaschrammek

którą miałam okazję przeczytać jest jedną z tych książek które mnie bardzo, ale to bardzo zaskoczyły. Nie spodziewałam się tak ciepłej wzruszającej i dobrej historii. Zaczynając od tego że wydarzenia mają miejsce w  miastach z moich okolic, w których bywałam pracowałam lub mieszkałam. I to jest poprostu cudowne.

Zawiera wszystko,  co jest potrzebne, abym nazwała ją idealną książką na święta Bożego Narodzenia.

❄️ zabawną anegdotę z mojego miejsca pracy. W aptece bywa naprawdę śmiesznie🩵

❄️ dużo ciepła i takiej życiowej mądrości związanej z życzliwością i wsparciem dla drugiego człowieka.  Co mogę dać od sobie, aby komuś pomóc, nie żądając nic w zamian🩵

❄️ wspaniałą główną bohaterkę od której możemy się wiele nauczyć🩵

❄️ cudowną historię opisywanych miejsc, oraz wydarzeń historycznych 🩵

❄️świąteczne przygotowania

❄️ wspomnienia Wigilijne 🩵

❄️ mnóstwo uczuć 🩵

Książkę czyta się błyskawicznie, jest napisana lekko delikatnie i bardzo precyzyjnie. Muszę tutaj pochwalić autorkę, odrobiła lekcje na 5+

Całość jest poprostu idealna. Gorąco polecam. Wspaniała historia która wzrusza do łez. Moja ocena to 11/10 naprawdę i szczerze jestem zachwycona. Ta książka jest pełna cudów. Polecam

Informacje dodatkowe o Podaj dalej:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-10-11
Dodał/a opinię: Po_czytane

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Podaj dalej

Kup książkę Podaj dalej

Punkt zwrotny
Dorota Schrammek0
Okładka ksiązki - Punkt zwrotny

Poruszająca opowieść o rodzinie, uczuciach i o tym, że nigdy nie jest za późno by zmienić coś w swoim życiu... Krystyna i Piotr są emerytowanymi nauczycielami...

Winne Wzgórze. Wiara
Dorota Schrammek0
Okładka ksiązki - Winne Wzgórze. Wiara

Poznajcie hygge po polsku! "Rzucić wszystko i wyjechać" – tą dewizą kierują się ludzie, którzy trafiają do niewielkiej malowniczej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;