Pokochaj mnie

Tom 3 cyklu Oblicza miłości

Magdalena po siedmiu latach małżeństwa postanawia zakończyć tę szopkę. Ma dość Krystiana i małżeństwa, któremu daleko od jej wyobrażeń. Niestety nie przewidziała tego, że kończąc swe małżeństwo, zakończy się jej relacja z rodzicami. Całe szczęście, że może liczyć na swoje przyjaciółki, które stają za nią murem. To Leksi i Gośka stają się jej rodziną. One i jej mężczyźni. Nawet przystojny Artur dokłada swoją cegiełkę.
   Artur doświadczył dwukrotnie nieprzyjemności ze strony kobiet, które wpuścił do swego życia. Teraz już nie chce się ponownie wikłać w żadne związki. Dlatego, gdy los ponownie stawia na jego drodze śliczną Magdalenę, postanawiają oboje wejść w układ oparty tylko na seksie. Bez uczuć, deklaracji i ... związków.
   Tylko czy to na dłuższą metę ma sens? Czy Magda i Artur będą w stanie wyhamować swe uczucia, zanim wszystko się skomplikuje? Co na ten układ ich przyjaciele?

Uwielbiam tą serię. Ten humor i jednocześnie powagę historii, które zapłata ze sobą autorka. Robi to bardzo sprawnie, jednocześnie dostarczając wielu emocji podczas czytania. Za każdym razem z niecierpliwością czekałam na premierę kolejnej części. I już mogę powiedzieć, że po przeczytaniu trzeciego tomu nie mogę się doczekać kolejnego. Na serio mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Że jeszcze powstanie kilka części, bo seria jest po prostu obłędna.
   Główna bohaterka to postać, która po wielu latach tłumienia swych prawdziwych emocji i marzeń w końcu postanawia walczyć o swoje. Autorka przedstawiła spektakularną przemianę Magdaleny. Z cichej, skromnej, zamkniętej w sobie szarej myszki, chodzącej tak, jak jej zagrają, przemieniła się i to w pięknego motyla. W końcu stała się wolna i mogła sobie pozwolić na czystą radość. Od razu na mych ustach pojawił się ogromny uśmiech. Z niecierpliwością wypatrywałam jej kolejnych kroków w nowym życiu. Cieszyłam się razem z nią. Udzieliła mi się jej euforia. Czysta radość.
   Bardzo fajna postać. Od razu zaskarbiła moją sympatię. Nie sposób było mi jej nie polubić. Ona i jej przyjaciółki były genialne. Je zresztą także polubiłam. Ta paczka przyjaciół jest świetnie ze sobą zgrana. Idealnie dopasowani. Na ich przykładzie autorka pokazała siłę prawdziwej przyjaźni. Przyjaciół, którzy stają się rodziną. Bez więzów krwi a tak piękną.
   Artur też przyciągnął moją uwagę. Taki wesołek, który skrywa emocje. Gorący przystojniak, który swym temperamentem działał na zmysły. Polubiłam go. Ostrożny i zachowawczy ale jak przyszło co do czego, to co rusz zdobywał u mnie kolejne punkty.
   Relacja bohaterów od początku jest pełna iskier. Pełna widocznej chemii między nimi. Pożądanie wręcz kipiało. Było bardzo gorąco. Odważnie i lubieżnie. Do tego erotyczne podteksty. Miodzio. Aż musiałam się wachlować. To było baaardzo smakowite. Wyobraźnia szalała.
   W powieści od samego wręcz początku jest wesoło. Humorystycznie, co faktycznie bawi. Momentami do łez.
   Dla równowagi ognia i humoru autorka zaserwowała również wątki stojące po drugiej stronie szali, czyli smutek, rozbicie i niesprawiedliwość. To one właśnie były powodem perlących się w moich oczach łez. Bo choć to komedia romantyczna, to została okraszona naprawdę przeróżnymi emocjami.
   Bardzo dobra pozycja. Niezwykle realna z całą paletą emocji. Z nieprzewidywalnością i przewrotnością losu. Pokazująca, że nie zawsze jest się w stanie powstrzymać serce. To piękna, momentami smutna ale bardzo pozytywna, przejmująca i poruszająca wszystkie struny w sercu historia miłosna. Wciągnęła mnie od pierwszej strony. Nie mogłam się od niej oderwać. Rzeczywistość przestała istnieć.
    Autorka moim zdaniem przebiła poprzednie części i zdecydowanie pragnę więcej. Także trzymam kciuki o powstanie kolejnego tomu a was gorąco zachęcam do czytania. Nie koniecznie z zachowaniem chronologii, choć jak najbardziej pożądana opcja aby móc w pełni poznać dziewczyny i ich historie.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo AMARE

Informacje dodatkowe o Pokochaj mnie :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-01-21
ISBN: 9788382196610
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Pokochaj mnie

Kup książkę Pokochaj mnie

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...

Wybierz mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Wybierz mnie

Życie rudowłosej Małgorzaty w końcu jest poukładane – stała praca, stały związek i coraz bardziej konkretne plany na przyszłość. Odkąd w jej życiu...