Pomimo wszystko

Lubicie rodzinne historie? Macie ulubione książki z motywem rodziny?

Jeśli odpowiedź brzmiała tak to mam dla Was lekturę idealną.

Najnowsza książka Joanny Kruszewskiej skupia się na losach wielopokoleniowej rodziny.

Natalia i Ignacy zmuszeni okolicznościami zostają wysiedleni z rodzinnej wsi i muszą zacząć układać swoje życie na nowo w innym miejscu.

I o ile kobieta ze wszystkich sił stara się wprowadzić do codzienności rutynę , przywyknąć do zaistniałej sytuacji o tyle on nie potrafi się odnaleźć i dzień po dniu odsuwa się od swoich najbliższych. Czy dzięki determinacji żony znajdzie sposób by znów być sobą?

Córki małżonków bliźniaczki Basia i Marzena nie utrzymują ze sobą kontaktu z powodu konfliktu powstałego w przeszłości? Co się wydarzyło między kobietami? Czy jest szansa ma to by zakopały topór wojenny?

Córką Basi -Aneta -od zawsze była przykładem dla innych, chlubą swoich rodziców.

Bardzo szybko zrozumiała co chce robić i jak pokierować swoją karierą. Jej plany nie zakładały zakochania a tym bardziej wczesnego macierzyństwa.

Jednak plany to jedno, a scenariusz zesłany przez los lub siłę wyższą to już zupełnie co innego.

Jak potoczą lody bohaterów i w jaki sposób podejdą oni do problemów z którymi przyjdzie im się zmierzyć?

Ta historia nie należy do prostych , lekkich powieści ,lecz skłania do refleksji i niesie ze sobą mocny przekaz.

Czy naprawdę znamy swoich krewnych? I czy istnieje granica po której przekroczeniu już nic nie będzie takie samo?

Ta fabuła była dla mnie prawdziwym, pełnym emocji przeżyciem i studium ludzkich charakterów.

Polecam tym, którzy szukają czegoś nieoczywistego, a ja z pewnością siegnę po inne tytuły pióra autorki 🩷

Informacje dodatkowe o Pomimo wszystko:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-05-10
Dodał/a opinię: KamaZ03

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Pomimo wszystko

Kup książkę Pomimo wszystko

Aby do mety
Joanna Kruszewska0
Okładka ksiązki - Aby do mety

"Aby do mety” to powieść, która przedstawia pewien okres życia bohaterki, Miry, trzydziestoletniej kobiety, niedoszłej nauczycielki historii...

Dom samotnych
Joanna Kruszewska0
Okładka ksiązki - Dom samotnych

Złych decyzji nie da się cofnąć, ale można próbować naprawić ich skutki. O prawdziwą miłość też warto powalczyć. Niektórzy, tak jak Beata, szukają...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;