Pomsta

ℙ𝕠𝕞𝕤𝕥𝕒

Pierwszy tom nowej serii kryminalnej z Robertem Foksem.

Tak jakoś wyszło, że książka czekała kilka dni na recenzję i wypadła w dzień taty 😁

Było to moje pierwsze spotkanie z autorem i przyznam, że się polubimy 🤭 a raczej spotkanie z jego twórczością 🤔 też się polubimy 😂

Kryminały, w których akcja nie zwalnia i ciągle się coś dzieje a zakończenie jest nieprzewidywalne to jest to, co cenię.

Tak było i tym razem, chociaż pewne podejrzenia miałam to koniec końców nie wszystko było do przewidzenia co jest dużym plusem.

Autor ma dobre pióro, przyjemnie się czyta (o ile mogę tak określić w kontekście tematyki książki) i nie miałam chęci jej odłożenia.

Ktoś morduje nastolatki z bogatych domów w sposób bestialski.

Co łączy dziewczyny?

Czemu ktoś sobie je obrał za cel?

Do tego ktoś ewidentnie próbuje we wszystko wplątać komisarza Foksa i obrał sobie za cel go pogrążyć.

Żona go zdradziła a przynajmniej tak to widzi komisarz.

Ale czy na pewno?

Robert nie poddaje się nawet a może zwłaszcza wtedy, kiedy zostaje odsunięty od sprawy.

Zaczyna się wyścig z czasem i komisarz za wszelką cenę pragnie dopaść seryjnego mordercę nim ofiar będzie więcej, wśród wytypowanych dziewczyn jest córka byłego partnera Foksa.

Opisy i sposoby zbrodni są dosyć drastyczne ale to mnie nie odstrasza, bo mój chory umysł "lubi" czytać i oglądać kryminały, thrillery i horrory 🤭

Także dla mnie to była gratka, coś co wciągało jeszcze bardziej jednocześnie z myślą o tym, jak trzeba być spaczonym by takich czynów dokonać.

I tu należą się gratulacje dla autora, który dzięki swojej wyobraźni wykreował tak realistyczny świat i bohaterów, którzy niemal czuć jak żyją obok nas.

Brawo @maciej_kazmierczak_autor

Kup książkę Pomsta

Dziennikarz
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - Dziennikarz

Brawurowy thriller psychologiczny autora znanego pod pseudonimem Poważny Postczłowiek prowadzącego profil Lepiej nie będzie.Eryk Prus, łódzki dziennikarz...

Zwierzyna
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - Zwierzyna

Przerażające myśli, paranoje, lęki. Surrealistyczne światy, w których zatraca się swoje człowieczeństwo, przestaje rozumieć, czym jest dobro, a...