Porażony życiem. Jak wyjechać z piekła

"Na mojej drodze stał słup wysokiego napięcia. Wspiąłem się na niego bez trudu. Spadłem po tym, jak złapałem przewody i poraził mnie prąd. Nic więcej nie pamiętam. Błysk. Karetka. Patrzę na moją czarną, spaloną rękę. Ciemność.
[…]Ruszać mogę jedynie lekko głową w prawo i w lewo i wodzić wzrokiem po sali. „Z niego nic nie będzie” – słyszę głos kogoś z personelu."

" Porażony zyciem" to historia Rafała Miszkiela, który w wyniku wypadku stracił rękę i trafił na wózek inwalidzki.
Pomimo ogromnej tragedii jaka go spotkała nigdy się nie poddał.
Książka w której opowiada swoją historię jest podzielona na życie przed wypadkiem oraz po nim.
Jego determinacja i ciężka praca doprowadziła do wyjścia z piekła, które go spotkało. Każdego dnia spełnia swoje marzenia, jest uparty, konsekwentny, odważny i ciekawy życia.
Prowadzi swój kanał na YouTube, TikToku i instagramie. @mrocznykikut
To opowieść o młodym chłopaku, który nagle trafił w świat niepełnosprawności, gdzie najprostsze czynności były trudne do wykonania. Jednak dzięki zawziętości udało mu się pokonać bariery i żyć jak chce.
"Porażony życiem" to nie tylko opowieść Rafała, ale pełna optymizmu książka, która może niejednej osobie z niepełnosprawnością dodać skrzydeł i zmobilizowac do walki o siebie.

Informacje dodatkowe o Porażony życiem. Jak wyjechać z piekła:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2022-10-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Rodzina i zdrowie

Zobacz opinie o książce Porażony życiem. Jak wyjechać z piekła