Pragnąc Ciebie

Tom 1 cyklu W labiryncie doznań

,,Pragnąc Ciebie" to książka, która już od pierwszych stron skradła moje serce!!!! Czytając, miałam uczucie, że wtapiam się w świat Henryka i Leny, by przeżyć ich historie na jawie, która mogłaby nie mieć końca!

Lena to kobieta, która poszukuje swojego miejsca na ziemi, bo życie nie było dla niej łaskawe, dawało jej w kość, lecz ona się nie poddała i wyrosła na kobietę otwartą, czyniąca dobro, a w zamian nie oczekując nic.

Henryk to znakomity ortopeda i zarazem właściciel kliniki. Wychowany w rodzie lekarzy, zawsze miał jasno ukierunkowaną przyszłość, miał być lekarzem! Kobiety uwielbia, lecz tylko na chwilę, bo w jego życiu nie ma miejsca na stabilizację!

Lena i Henryk spotykają się w dość nietypowej sytuacji, lecz czy to było miłe spotkanie? Jeżeli mówimy tu o Henryku to wesoło nie jest 🤭

Jak potoczą się losy dwóch tak innych światów? Czy możliwe jest, że ta para się dogada? Czy będą mieli możliwość rozwinąć swoją relację? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki, by znaleźć odpowiedzi!

,, Pragnąc Ciebie" to fenomenalna historia, która nie pozwala o sobie zapomnieć! Precyzja, z jaką autorka pisze, dopracowane szczegóły są tak dokładne, że mogę śmiało porównać je do cięcia skalpelem, którym posługuje się lekarz na bloku operacyjnym! Główni bohaterowie to postaci, które zapadają w pamięci za sprawą autentyczności! Lena to osoba, która we mnie wzbudziła wiele emocji, jej postawa jest godna naśladowania, a dobroć bijąca od niej zaraża! Widać jak walczy z całym światem, by móc zaznać szczęścia, które jej zostało odebrane w bardzo wczesnym wieku, niepowodzenia, z którymi musiała się zmierzyć, bolały mnie osobiście, bo ona zasługuje na wszystko! Henryk, ten mężczyzna to dopiero aparat!!! Wywoływał we mnie sprzeczne uczucia, raz miałam ochotę udusić, a następnym razem wpaść do niego na poradę ortopedyczną 😂 jedno jest pewne, chcę więcej tej pary!!!!! Razem tworzą duet nieidealny, razem są nie do wytrzymania, a osobno ich nie chcę!!! Ta para zagościła już na stałe w mojej głowie i jest mi mało!

Miałam przyjemność czytać poprzednią książkę autorki i muszę przyznać, że debiut był świetny, a książką ,, Pragnąc Ciebie" udowodniła autorka, że się nie zatrzymuje, robi to, co kocha i wychodzi jej to niesamowicie! Mogę Wam zagwarantować, że po pierwszych stronach będziecie zachłanni i spragnieni tej historii, na końcu będzie Wam mało!!!
Polecam!

Kup książkę Pragnąc Ciebie

Tracąc ciebie
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Tracąc ciebie

Drugi tom empatycznej i pełnej emocji trylogii W Labiryncie Doznań. Życie Leny i Henryka staje się coraz bardziej skomplikowane. Dziewczyna doskonale...

Miłość ma Twoje imię
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Miłość ma Twoje imię

Ona wracając do Warszawy nie ma pojęcia, że tak naprawdę została uwikłana w podstępny plan stęsknionych rodziców.On stara się jak może żeby utrzymać podupadającą...