Kochając Ciebie

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Romans
ISBN: 9788667357333
Liczba stron: 468
Język oryginału: polski

Tom 3 cyklu W labiryncie doznań

Ocena: 5 (3 głosów)

Wielki finał bestsellerowej trylogii! 
Czy doktor Wysocki i Lena Piasecka odnajdą upragnione szczęście? 

Ona przestała wierzyć. 
On uważa wszystko za żart. 
Ona jest u kresu wytrzymałości.
On zaczyna tęsknić. 

Relacja Henryka i Leny z góry skazana na niepowodzenie nabiera rozpędu. Obydwoje rozpoczynają trudną i męczącą walkę o to co w życiu liczy się najbardziej. Jak wiele są w stanie poświecić?

Czy zadziorny doktor będzie miał w sobie dość sił, aby naprawić to co zostało zniszczone?

Przesiąknięta intrygami, kłamstwami, bólem i miłością powieść o tym, że w życiu nic nie jest takie jakie nam się wydaje. 

Kup książkę Kochając Ciebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Kochając Ciebie

,,Kochając Ciebie" to idealne zakończenie serii W Labiryncie Doznań!

Henryk i Lena w ostatniej części przechodzą według mnie ogromną metamorfozę, która popycha ich wprost do bram intryg! Autorka w ,,Tracąc Ciebie" pozostawiła mnie z wielkim znakiem zapytania, a wręcz mogę napisać, że z rozdartym sercem i tak bardzo czekałam na kontynuację tej pary i to, co otrzymałam w ,,Kochając ciebie" zdecydowanie mnie usatysfakcjonowało! Jeżeli myślicie, że będzie sielankowo, to mogę was zapewnić, że to jest błędne rozumowanie! Książka według mnie jest podzielona na dwie części, w pierwszej otrzymałam wielki szok, natomiast w drugiej połowie książki niedowierzanie i to wszystko było pięknie ubarwione emocjami!

Autorka w tej części pokazała, że błędy w podejmowaniu decyzji zdarzają się każdemu z nas, wystarczy chwila, w której myślenie zostaje wyłączone, a działa impuls i wypowiedzianych słów nie możemy cofnąć!

Lena i Henryk to taka para, którą się zwyczajnie lubi, czy są oni razem, czy oddzielnie, każde z nich posiada aurę przyciągania, a ich słowne potyczki sprawiają, że ma się ochotę poznać ich w realnym życiu!

Rozstania są bardzo bolesne i, pomimo że jest to książka, czyli fikcja, miałam wrażenie, że to mi odebrano drugą połówkę serca, to ja trzymałam w ręku gazetę, to ja chowałam tajemnice miłość przed całym światem!!

Koniecznie muszę wspomnieć o postaciach drugoplanowych, które w równej mierze dostarczają emocji co Lena i Henryk i tutaj muszę przyznać, że ojciec Henryka stał się moim ulubieńcem, przede wszystkim za szczerość!

Zakończenia są trudne, jeśli chodzi o serie, bo ja jako czytelnik bardzo zżyłam się zarówno z Leną, jak i Skalpelem, bo w ich relacji nie można przewidzieć, jak postąpi każde z nich. Gratuluję autorce, bo ta serial zostanie ze mną na długo, jestem pewna, że nie tylko ja podzielam takie zdanie! Podsumowując cała seria to istna uczta dla czytelniczego podniebienia, a bohaterowie to mistrzostwo! Polecam!

Link do opinii
Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-11-27,

"Wielu próbuje nas złamać, chcą nas osobno, ale nie pozwolę na to. Lena, ja walczę i będę walczył tak długo, jak trzeba." 

 

Lena podjęła trudną decyzję dla niej i dla Henia. Jak może konkurować z dzieckiem. Postanawia zniknąć z życia doktora Wysockiego. Z początku Henryk uważa to za żart i myśli, iż dziewczyna wróci do niego. Po kilku tygodniach przekonuje się o swoim błędzie. Zaczyna na poważnie traktować całą sytuację. Stara się za wszelką cenę skontaktować z Leną, wariuje bez niej. Czy uda mu się odnaleźć kobietę? I zdobyć jej zaufanie ponownie?

 

Po emocjonującym i wzruszającym zakończeniu drugiego tomu ponownie zagłębiamy się w dalsze losy bohaterów. Henryk w końcu dojrzał emocjonalnie do uczucia, które go łączy z Leną. Już się nie boi zaryzykować wszystkiego dla jednej osoby. Uparty, konsekwentny w swej decyzji zyskał w moich oczach. Zrehabilitował się w porównaniu do poprzednich wydarzeń. 🥰

 

Lenka przeżywa bardzo rozstanie z ukochanym. Zmiana miejsca zamieszkania i zatrudnienia mają jej pomóc w pogodzeniu się z sytuacją. Niestety to nie jest takie proste. Kobieta wszędzie zaczyna dostrzegać Henryka, czyżby to był znak? 🤔

 

Zakończenie trylogii to zawsze wielkie wydarzenie. Z jednej strony czytelnik chce, dowiedzieć się jak zakończy się historia. Z drugiej nie chcemy żegnać się z bohaterami. W moim przypadku tak było i teraz. Byłam bardzo ciekawa, jak zakończą się losy Henryka i Leny. Nie powiem, zżyłam się trochę z nimi. Trochę mi smutno, że to już koniec. Autorka zabrała mnie w niesamowitą podróż, która trwała przez wszystkie trzy tomy. Nie sądziłam, że aż tak się wciągnę. Wrócę do tej historii jeszcze nie raz. Tymczasem chętnie sięgnę po inne pozycje od pisarki.❣️

 

Karolina dziękuję, że dane mi było poznać losy Henryka i Lenki ❣️❣️

Link do opinii
Avatar użytkownika - ZaczytanaZoska
ZaczytanaZoska
Przeczytane:2023-01-22, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Anawinkar
Anawinkar
Przeczytane:2022-11-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Półka, 52 książki 2019,
Inne książki autora
Pragnąc Ciebie
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Pragnąc Ciebie

Lena Piasecka jest samotną singielką z psem, zaangażowaną w pracę w domu opieki. Podopiecznym oddaje swoje uczucia i sporo energii.Pewnego dnia udaje się...

Wybór
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Wybór

Czasami jedna nietrafiona decyzja może roztrzaskać twój świat na kawałki Katarzyna, pracująca jako pedagog w ośrodku wychowawczym, nie wyobraża sobie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy