Kochając Ciebie

Tom 3 cyklu W labiryncie doznań

,,Kochając Ciebie" to idealne zakończenie serii W Labiryncie Doznań!

Henryk i Lena w ostatniej części przechodzą według mnie ogromną metamorfozę, która popycha ich wprost do bram intryg! Autorka w ,,Tracąc Ciebie" pozostawiła mnie z wielkim znakiem zapytania, a wręcz mogę napisać, że z rozdartym sercem i tak bardzo czekałam na kontynuację tej pary i to, co otrzymałam w ,,Kochając ciebie" zdecydowanie mnie usatysfakcjonowało! Jeżeli myślicie, że będzie sielankowo, to mogę was zapewnić, że to jest błędne rozumowanie! Książka według mnie jest podzielona na dwie części, w pierwszej otrzymałam wielki szok, natomiast w drugiej połowie książki niedowierzanie i to wszystko było pięknie ubarwione emocjami!

Autorka w tej części pokazała, że błędy w podejmowaniu decyzji zdarzają się każdemu z nas, wystarczy chwila, w której myślenie zostaje wyłączone, a działa impuls i wypowiedzianych słów nie możemy cofnąć!

Lena i Henryk to taka para, którą się zwyczajnie lubi, czy są oni razem, czy oddzielnie, każde z nich posiada aurę przyciągania, a ich słowne potyczki sprawiają, że ma się ochotę poznać ich w realnym życiu!

Rozstania są bardzo bolesne i, pomimo że jest to książka, czyli fikcja, miałam wrażenie, że to mi odebrano drugą połówkę serca, to ja trzymałam w ręku gazetę, to ja chowałam tajemnice miłość przed całym światem!!

Koniecznie muszę wspomnieć o postaciach drugoplanowych, które w równej mierze dostarczają emocji co Lena i Henryk i tutaj muszę przyznać, że ojciec Henryka stał się moim ulubieńcem, przede wszystkim za szczerość!

Zakończenia są trudne, jeśli chodzi o serie, bo ja jako czytelnik bardzo zżyłam się zarówno z Leną, jak i Skalpelem, bo w ich relacji nie można przewidzieć, jak postąpi każde z nich. Gratuluję autorce, bo ta serial zostanie ze mną na długo, jestem pewna, że nie tylko ja podzielam takie zdanie! Podsumowując cała seria to istna uczta dla czytelniczego podniebienia, a bohaterowie to mistrzostwo! Polecam!

Informacje dodatkowe o Kochając Ciebie :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Kochając Ciebie

Kup książkę Kochając Ciebie

Miłość ma Twoje imię
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Miłość ma Twoje imię

Ona wracając do Warszawy nie ma pojęcia, że tak naprawdę została uwikłana w podstępny plan stęsknionych rodziców.On stara się jak może żeby utrzymać podupadającą...

Tracąc ciebie
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Tracąc ciebie

Drugi tom empatycznej i pełnej emocji trylogii W Labiryncie Doznań. Życie Leny i Henryka staje się coraz bardziej skomplikowane. Dziewczyna doskonale...