Pragnienie. Cudzy mąż

Tom 2 cyklu Cudzy mąż

💞💞💞RECENZJA💞💞💞

„Bóg zabrał mi Rafała, zawłaszczył Adama.Teraz,właśnie w tej chwili,to ja miałam okazję odebrać mu coś,co należało do niego,ale powinno być moje”

Po tragicznej śmierci Rafała, Alicję przy życiu trzyma tylko jej cudowny synek Hubert. Samotność, niemalże zżera ją od środka, ale wie, że nie da się cofnąć czasu, naprawić przeszłości, więc musi nadal egzystować w tym trudnym świecie.

„Wszystko co spotyka nas w życiu, nawet to co najbardziej bolesne, jest częścią wielkiej układanki”

Ale jak żyć, ukochany Rafał opuścił ją - ginąc w wypadku, a drugi ukochany od zawsze Adam - opuścił ją, oddając siebie Bogu.

Sytuacja zmienia się, gdy drogi Adama i Alicji, ponownie się krzyżują, a uczucia i wzajemne pragnienia, są co raz bardziej widoczne i nie tylko dla nich samych. Oboje próbują walczyć z tym co, właściwie od zawsze ich łączy i co gorsza, nie zważając na konsekwencje, zatracają się w sobie.
Co prawda, gdzieś w głębi nich, tli się myśl, że postępują niewłaściwie, ale pożądanie i pragnienie siebie i swoich ciał jest silniejsze od wszystkiego. Ale nawet w najgorszych koszmarach, nie spodziewają się, jakie konsekwencje przyjdzie im ponieść, za własne pragnienia i tą zakazaną miłość.

„Ja cię przebudziłem, a on wskrzesił pragnienie, które tłumiłaś”

Jakich wyborów będą zmuszeni dokonać i jakie zawrzeć pakty, by wszystko skończyło się dobrze. Tego nikt nie wie, tego nikt nie przewidzi, ale autorka daje nam dwa zakończenia, więc sami możemy wybrać sobie, to, które bardziej nam się podoba.
Ale o tym musicie przekonać się sami.

„Wspomnienia to najcudowniejsze, ale zarazem i najokrutniejsze, co mamy. Mogą przynosić ulgę, ale mogą też sprawić ogromny ból. Czasami jednak tylko one nam pozostają, więc za wszelką cenę się ich trzymamy”

No i mamy to, drugi tom serii #cudzymąż Och, ta Alicja lubi brać to, co należy do kogoś innego.

Rafał był mężem innej kobiety…
Adam natomiast ślubował Bogu…

Ta część jest pełna rozterek, trudnych wyborów i niepożądanych pragnień. Jest też pełna emocji, bólu, a nawet chwil grozy.

Bohaterowie drugoplanowi i ich własne historie, są świetnym dopełnieniem całości.

Jest też trochę pikantnych i gorących momentów, ale także bardzo emocjonalnych chwil wzruszeń.
To moje drugie spotkanie z autorką, i przyznam, że znowu bardzo udane.
Po jednym, z proponowanych przez autorkę zakończeń, można by było pomyśleć o trzecim tomie lub całkiem nowej serii 🙂 #cudzażona 😉 @kbgrabowska co Ty na to?

Za książkę do recenzji dziękuję @videograf.sa 💗

Kup książkę Pragnienie. Cudzy mąż

Przebudzenie. Cudzy mąż
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Cudzy mąż

Alicja Banasiak właśnie skończyła studia i liczy na zasłużony odpoczynek. Niestety, oferta stażu niweczy jej plany. Przekraczając próg firmy RH Company...

Bez przeszłości
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Bez przeszłości

Gdy nie pamiętasz świata, który znałeś... Gdy nie pamiętasz ludzi, których kochałeś... Gdy nie masz pojęcia, kto jest twoim wrogiem... Jak żyć, gdy wkoło...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;