Prawdziwe przyjaciółki

„Prawdziwe przyjaciółki” to świetny thriller napisany prze S. E. Lynes.

Książka wciąga od pierwszej strony. I naprawdę trudno się od niej oderwać.

Cztery przyjaciółki, Kath, Hils, Sophie i Jane, spotykają się co piątek na drinka. Pewnego dnia Sophie przyprowadza jeszcze jedną osobę, Lexie, która od samego początku nie podoba się Jane. Z tego powodu dochodzi do spięć między kobietami. Podczas bociankowego Jane odkrywa, że Lexie wcale nie jest w ciąży. Dlaczego więc wmawia wszystkim, że spodziewa się dziecka?

Lexie to prawdziwa mistrzyni intryg. I tylko jedna osoba odkryje, że za uśmiechem kryje się fałszywość, a oczy przepełnione są nienawiścią. Ale jak udowodnić innym, że osoba, która jest przemiła i bardzo hojna dla wszystkich, tak naprawdę nie jest tym za kogo się podaje.

Ta historia pokazuje jak łatwo jedna osoba może zmanipulować drugą do tego stopnia, że przestajemy wierzyć i ufać wieloletniej przyjaciółce. Książka pokazuje nam jak łatwo można stracić przyjaźń i źle ulokować swoje uczucia. Koniec powieści to prawdziwy rollercoaster. Do końca nie wiemy co spotka bohaterów i co się jeszcze wydarzy.

Książka z pewnością spodoba się czytelnikom, którzy lubią historie owiane intrygami, tajemnicą i bolesnym bagażem doświadczeń bohaterów.

Informacje dodatkowe o Prawdziwe przyjaciółki:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-01-25
Tytuł oryginału: The Baby Shower
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Prawdziwe przyjaciółki

Kup książkę Prawdziwe przyjaciółki

To, co ma teraz, jest cichsze. Ale w życiu czeka ją jeszcze tyle różnych rzeczy, takich prawdziwych.To jej wystarczy. To więcej, niż potrzebuje.

(...) niemal zniszczyła im życie, napędzana pragnieniem zemsty wycelowanej w złą osobę oraz chęcią zysku. Ale ich życie nigdy nie składało się z rzeczy materialnych. Ono zostało stworzone właśnie z tego: widoku, psa i spokoju płynącego z bycia u boku drugiego człowieka.

Matka
S.E. Lynes0
Okładka ksiązki - Matka

Christopher nie skrzywdziłby nawet muchy.  W każdym razie nie celowo. Nadal w to wierzę. Nawet pomimo tych wszystkich wydarzeń… Christopher...

Mój były
S.E. Lynes0
Okładka ksiązki - Mój były

To trudne spotkać byłego po tak długiej rozłące. Uśmiechasz się uprzejmie, nawet kiedy twoje serce bije szybciej. Patrzysz, jak zagląda do wózka i widzi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;