Prawdziwe przyjaciółki

Trafiłam na bardzo dobry thriller, który wbił mnie w fotel na wiele godzin.
Jane, Sophie, Kath i Hils tworzą zgraną paczkę przyjaciółek od ponad pięciu lat. Jednak to Sophie zna największe sekrety Jane.
Wszystko zmienia się, kiedy Sophie na ich spotkanie piątkowe przyprowadza swoją nowo poznaną przyjaciółkę Lexie.
Okazuje się, że wszystkie przyjaciółki są zauroczone Lexie i tylko Jane widzi prawdziwe oblicze kobiety, która manipuluje Sophie buntując ją przeciwko Jane i wywołując między nimi napięcie.
Wkrótce odbywa się bociankowe zorganizowane przez Lexie i wtedy Jane odkrywa szokujący sekret kobiety.
Jane nie wytrzymując tego jak traktuje ją Sophie przestaje spotykać się z nią. Niestety nikt nie wie do jakiej tragedii dojdzie...
Jeśli chcecie wiedzieć, co takiego stanie się musicie sięgnąć po tę książkę.

"Prawdziwe przyjaciółki" to thriller, który zapiera dech w piersi. Nie ma szans na oderwanie się od tej książki ani przez moment.
Czytając tę historię przekonacie się, że przyjaźń nie zawsze jest szczera. Tutaj główna bohaterka Jane musiała zmierzyć się z nielojalnością swojej przyjaciółki oraz z prześladowczynią. Ta historia pokazuje, że przyjaźń może być toksyczna, a ludzie oceniają innych przez pryzmat pieniędzy, majątku i wyglądu.
Czeka Was historia pełna kłamstw, manipulacji, zazdrości i toksycznych relacji. Natomiast pewna psychopatka zapewni Wam mnóstwo wrażeń w swojej pogoni za zemstą. Dlaczego to wszystko robi? Przekonajcie się sami.
Będziecie w szoku, a serce będzie Wam mocno biło podczas lektury.
Autorka po mistrzowsku manipuluje czytelnikiem i serwuje mu prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Nieoczekiwane i zaskakujące zwroty akcji przyprawią Was o palpitacje serca. Autorka porusza mnóstwo tematów, które zmuszają czytelnika do przemyśleń i refleksji.
Genialna fabuła i niesamowicie skonstruowani psychologicznie bohaterowie. Polubiłam Jane od pierwszego wrażenia i kibicowałam jej do samego końca.
Wciągająca i totalnie nieprzewidywalna.
Takie thrillery uwielbiam. Jestem zachwycona.
Czekam z niecierpliwością na kolejne powieści autorki.
Rewelacja!
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Prawdziwe przyjaciółki:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-01-25
Tytuł oryginału: The Baby Shower
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Prawdziwe przyjaciółki

Kup książkę Prawdziwe przyjaciółki

To, co ma teraz, jest cichsze. Ale w życiu czeka ją jeszcze tyle różnych rzeczy, takich prawdziwych.To jej wystarczy. To więcej, niż potrzebuje.

(...) niemal zniszczyła im życie, napędzana pragnieniem zemsty wycelowanej w złą osobę oraz chęcią zysku. Ale ich życie nigdy nie składało się z rzeczy materialnych. Ono zostało stworzone właśnie z tego: widoku, psa i spokoju płynącego z bycia u boku drugiego człowieka.

Mój były
S.E. Lynes0
Okładka ksiązki - Mój były

To trudne spotkać byłego po tak długiej rozłące. Uśmiechasz się uprzejmie, nawet kiedy twoje serce bije szybciej. Patrzysz, jak zagląda do wózka i widzi...

The Summer Holiday
S.E. Lynes 0
Okładka ksiązki - The Summer Holiday

One loving couple. One surprise guest. One week to destroy everything…   When the doorbell rings, I take one last look round the villa. The nuts...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;