Przesyłka

Sebastian Fitzek "Przesyłka" ✉️
"Strach wżera się w duszę i drąży człowieka od wewnątrz. Żywi się życiem swojej ofiary."
Podczas konferencji w Berlinie, Emma Stein, znana psychiatra podważa etyczność psychiatrii i psychoterapii. Po wygłoszeniu swoich uwag i opinii udaje się do hotelu. W nocy zostaje brutalnie zaatakowana. Oprawca, zwany Fryzjerem, zostawił Emmę przy życiu. Dlaczego?
Od tej pory kobieta jest rozchwiana emocjonalnie i wszędzie widzi czyhające na nią zagrożenie.
Mąż policjant traci wiarę, czy rzeczywiście żonę spotkało okrucieństwo w pokoju o numerze 1904, który nie istnieje.
Pewnego dnia listonosz przynosi jej przesyłkę zaadresowaną do sąsiada, którego nie zna. Emma jest ciekawa jej zawartości ale paczka znika ze stołu...
"Problemem chorób psychicznych jest niemożność autodiagnozy. Chęć zrozumienia własnego umysłu była mniej więcej tak wykonalna jak próba przyszycia sobie własnej dłoni przez jednorękiego chirurga. To nie mogło się udać."
Ta książka mąci w głowie! Ja już sama nie wiedziałam, co jest prawdą, a co wytworem wyobraźni. Jeśli lubisz psychodeliczne powieści, to ta lektura jest w sam raz.
Po zakończeniu historii niespodzianka od autora.

Informacje dodatkowe o Przesyłka:

Kup książkę Przesyłka

Pasażer 23
Fitzek Sebastian0
Okładka ksiązki - Pasażer 23

Pięć lat temu Martin Schwarz, psycholog policyjny, stracił żonę i synka. Zaginęli podczas wakacyjnej podróży luksusowym wycieczkowcem „Sułtan...