Przez żołądek do

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-11-22
Kategoria: Romans
ISBN: 9788367024198
Liczba stron: 408
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: lalkabloguje

Ocena: 5.75 (4 głosów)

Książka ma swoją premierę za 11 dni ale nie mogłam się jej oprzeć i musiałam przeczytać poza kolejnością książek na stosiku. Początkowo sądziłam, że będzie to zwykły romans, tylko restauracyjny. Nic bardziej mylnego. Mamy tu i romans i bardzo ciepła i ciekawą historię, która ma w sobie smutek  i refleksje. To nie tylko gorący romasn ale piękna historia o miłości. 


Ashley to szefowa kuchni w restauracji "Magnolia" jest młoda i utalentowana. Wie jak ze zwykłego dania wyczarować coś artystycznego.  Wszystko jest pięknie do czasu gdy właścicielka restauracji musi  zadbać o swoje zdrowie a stery przejmuje jej syn. Między Ashley a Miltonem dochodzi do sporów. On ją uważa za nadpobudliwą kuchareczkę ona jego za zarozumiałego duka.  Ależ się uśmiałam z tych ich słownych przepychanek. Autorka nam świetnie to zobrazowała aż czujemy tę chemię po kościach, która między nimi jest. A iskry widzimy w wyobraźni.


Milton to młody mężczyzn. Z pozoru gburowaty dupek, ale z czasem jak poznajemy jego życie od dzieciństwa zmieniamy zdanie. Pod tym gburem i zarozumiałym dupkiem kryje się zupełnie inny człowiek. 


Splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawia, że wyjazd na konkurs kończy się w nieprzewidywalny sposób. Zdradzę, tylko że wyjazd do Las Vegas ma swoje konsekwencje nie tylko zajęciem II miejsca w konkursie kulinarnym, ale bardzo ciekawym zakładem między tą dwójką. To zmieni ich życie przewracając je do góry nogami. 


Ashley i Milton muszą je poukładać na nowo, jednak nie będzie to takie proste. Głupi zakład jak go nazwali nie będzie prosty do odkręcenie. Konsekwencje mają także wpływ nie tylko na ich życie. Muszą zmierzyć się nie tylko z konsekwencjami ale także z przeszłością Miltona. Czy im się uda poskładać swoje życie? Co takiego zrobili w Vegas?   


Bohaterowie świetnie wykreowani, nie tylko ta dowjka ale także poboczni. Sama historia dobrze przemyślana, świetnie się komponuję z innymi watkami np. historia Liama i Felicji, a także wątkiem rodziców Miltona. Autorka zaskoczyła mnie nie tylko dojrzałością historii ale także całością, wszystko do siebie pasuje. Mamy tu kilka scen erotycznych, ale są bardzo dobrze w komponowane w całość. Autorka stworzyła ciepła historie, skupiła się na relacji między dwójka głównych bohaterów, a erotyczność to dodatek. Mamy tu sceny rozbawiające do łez, sceny gdzie nasze nerwy szaleją i sporo scen wyciskających łzy. Dodałabym trochę więcej opisów kulinarnych ale to taki maleńki minusik. 


Końcówka książki jest dość zabawna scena, która u niejednego czytelnika wywoła uśmiech na twarzy. Zakończenie bardzo nastrojowe i pełne emocji. Książka wciąga od pierwszej strony a ma ponad 400 str. Mimo wszystko czytamy ja błyskawicznie. Napisana świetnym stylem z podziałem na rozdziały pisane oczyma Ashley i Miltona. Całość perfekcyjnie dopracowana i muszę przyznać, że aż mi żal, że historia ma już swój koniec....

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Przez żołądek do

Kup książkę Przez żołądek do

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Niebiańskie tsunami
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Niebiańskie tsunami

,,Niebiańskie tsunami", czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy! Nadia rozstała się z Ethanem już cztery lata temu. Ponieważ związek zakończył...

Pokusa dotyku
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Pokusa dotyku

Natán Navarro to mężczyzna, na którego przyszedł czas, by przejąć interesy ojca. Wkracza do brutalnego i niebezpiecznego świata, rządzącego się własnymi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy