Przez żołądek do

,,Przez żołądek do.." to książka, która jest ostra niczym papryczka chili, ale również słodka jak wanilia, a to połączenie , daje poezję smaków, której nie można się oprzeć!

Ashley Flores znakomita kucharka, która żyje w świecie smaków, by komponować nieziemskie potrawy, bo to jest jej odzwierciedlenie duszy! Wszystko idzie bardzo dobrze w jej życiu, póki następuje zmiana właścicieli restauracji, w której pracuje.

Milton Neville nowy właściciel restauracji, w której pracuje Ashley, jego celem jest uprzykrzanie życia świetnej kucharki! Brak znajomości kuchni sprawia, że nie docenia pracy Ashley!

Czy będzie możliwe, że ta para dojdzie do porozumienia? Czy przysłowie ,,Kto się czyni, ten się lubi" będzie miało zastosowanie w ich przypadku? A może Ashley odpuści i zrezygnuje z pracy ? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by uzyskać odpowiedzi.

Nana Bekher stworzyła historię, przy której nie można się nudzić! Słowne potyczki głównych bohaterów, to mistrzostwo! Ashley to postać, która walczy o swoje marzenia, mimo iż los nie jest przychylny, a jej temperament sprawił, że nieźle się bawiłam, czytając, jak radzi sobie z aroganckim Milionem! Ona nie da sobie wejść na głowę, nawet samemu właścicielowi restauracji i właśnie ta jej walka o restauracje, napawała mnie podziwem! Milton to dopiero mężczyzna! Wywołuje sprzeczne emocje od złości po sympatię do jego osoby, ale nie ma tak łatwo, autorka pomalutku odkrywa jego kary historii, by zrozumieć, co siedzi w nim głęboko!

Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że ta para ląduje razem w Las Vegas w mieście, które nie śpi i co tam się dzieje!!! Powiem Wam, że tego wyjazdu to i ja nie zapomnę!

Podsumowując, książka jest z humorem, ale nie przyćmiewa walki, którą toczą główni bohaterzy. Mamy tutaj zagadkę, namiętność oraz nieporozumienia, a to wszystko jest zapakowane w przepiękną okładkę! Autorka tak jak przy poprzednich książkach zachwyca swoim lekki piórem, wciągając już od pierwszych stron!

,,Przez żołądek do.." to nie jest zwykła historia o miłości, to książka, która swoją historią pokazuje, że w każdym człowieku jest empatia, lecz czasami chowa się ona za maską przeszłości! Warto dać, każdemu szansę na to, by mógł zrzucić ją i pokazać siebie, ale to wymaga ciężkiej pracy i zaufania! Książkę polecam!

Informacje dodatkowe o Przez żołądek do:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-11-22
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Przez żołądek do

Kup książkę Przez żołądek do

Niebiańskie tsunami
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Niebiańskie tsunami

,,Niebiańskie tsunami", czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy! Nadia rozstała się z Ethanem już cztery lata temu. Ponieważ związek zakończył...

Odnajdę Cię
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Odnajdę Cię

Życiem Domenica Montechiaro kierowały poszukiwania zaginionej przed laty młodszej siostry. Gdy Blanca wróciła do rodziny, mężczyzna postanawia uporządkować...