Przeznaczeni

,,Przeznaczeni" to książka, która swoją niebywałą fabułą przyciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć!

Adriana Wenberger po śmierci rodziców wraca do rodzinnego domu, by pomóc w prowadzeniu pensjonatu. Wyciszenie dają jej konie i to im poświęca najwięcej uwagi. Wraz z powrotem do domu zaczynają się sny, które ukazują jej śmierć i tajemniczego Davida.

David przystojny i tajemniczy mężczyzna ze snów Adrianay.

Adriana i Dawid spotykają się w realnym życiu, a ich spotkanie szokuje nie tylko Adriane. Co takiego skrywają sny? Jakie tajemnice wyjdą na światło dzienne? Co jest jawą a rzeczywistością? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki po odpowiedzi.

Bardzo cieszę się, że sięgnęłam po tę książkę! Historia tej pary sprawiła, że zaczęłam się zastanawiać, czy faktycznie możemy spotkać się w innym wcieleniu! Adriana jest przerażona tym, co widzi w snach, ale czuje, że może zaufać komuś, kogo nie zna i to w tej całej historii jest niesamowite! Razem z nią przeżywałam zdarzenia ze snu, czułam zapach dymu i widziałam, jak silnym uczuciem obdarzyła, całkiem obcą sobie osobę!

Przyznam się szczerze, że ostatnio nie czytałam autorki książek, lecz to wiązało się z braki czasu, a nie chęci, ale już w tej chwili wiem, że pierwsze pozytywne wrażenie, jakie miałam po pierwszych książkach aktorki, było trafne! Ta książka jest napisana świetnym stylem, a historia wciąga już od pierwszych stron książki! Czytałam z zapartym tchem, by poznać tajemnice snów, a końcówka książki mnie zaskoczyła, bo takiego obrotu sprawy to ja się nie spodziewałam! Polecam książkę i gwarantuję, że przy nie nudzić się nie można!

Informacje dodatkowe o Przeznaczeni:

Kup książkę Przeznaczeni

Bardzo cicha noc
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Bardzo cicha noc

Wybuchowy duet charakternych pisarek, który tej zimy przyspieszy bicie serca i rozpali policzki! Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z...

Układ idealny
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Układ idealny

Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża Weronika, zastępczyni szefa ABW, szykuje się do ślubu z Przemkiem...