Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Kiedy Lancey Barnes dostaje szansę na zagranie w hollywoodzkim filmie, nie waha się ani chwili.

Jednak Lancey szybko dostrzega, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony.

Do tego tata znajduje jej korepetytors, który sprawia wrażenie, jakby śpiewał w chórze kościelnym.

Jednak gdy tajemniczy wróg próbuje zaszkodzić początkującej aktorce okazuje się, że jedyną osobą na którą Lancey może liczyć jest Donavan.

Kasie West pisze przyjemnym stylem pisania, który łatwo i szybko się czyta. Zakochałam się w nich od pierwszych stron. Co ja mówię od pierwszych książek genialnej autorki.

Przeznaczenie i pierwszy pocałunek" jest następną cudowną powieścią młodzieżową Kasie West, którą kocham całym sercem.

Powieść należy do literatury młodzieżowej i całą sobą podbiła moje serce. Jestem oczarowana.

Powieść porusza takie tematy, jak miłość, przyjaźń i zaufanie.

W tej części na chwilę powracają tacy bohaterowie, jak Abby i Cooper, którzy występowali w jednej z powieści Kasie West.

Poza cudowną treścią, jak zawsze zachwyciła mnie cudowna okładka. Jestem zauroczona.

Polecam tę powieść każdemu miłośnikowi literatury młodzieżowej.

Dla kogo ta powieść nie jest odpowiednia? Nie mam pojęcia. Chyba, że ktoś nie lubi powieści młodzieżowej.

Informacje dodatkowe o Przeznaczenie i pierwszy pocałunek:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2019-05-15
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Tytuł oryginału: Fame, Fate, and the First Kiss
Tłumaczenie: Jarosław Irzykowski
Dodał/a opinię: Roksana

Tagi: rumunia młodzieżówka Thrillery i suspens aktorstwo plotki

Zobacz opinie o książce Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Kup książkę Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Chłopak z sąsiedztwa
Kasie West0
Okładka ksiązki - Chłopak z sąsiedztwa

Od śmierci mamy Charlie Reynolds przebywa głównie w męskim towarzystwie - ma trzech starszych braci i sąsiada, honorowego członka rodziny. Jest...

Chłopak na zastępstwo
Kasie West0
Okładka ksiązki - Chłopak na zastępstwo

Przez całe liceum Gia była typem szkolnej gwiazdy. A teraz miała jeszcze fajnego, starszego od siebie chłopaka, o którym tyle opowiadała znajomym...