Przeznaczona diabłu tom II

Ucieczka przed miłością jest równie niemożliwa, jak ucieczka z mafijnego świata.

Sfingowanie śmierci swojej i syna wydawało się Alessie jedynym sposobem ucieczki z piekła, do jakiego trafiła, wiążąc się z szefem mafii znanym jako Diabeł. Nie sądziła, że ich drogi jeszcze kiedyś się przetną, ale los bezczelnie z niej zakpił... Jedno spotkanie ponownie obudziło w niej wątpliwości. Czy kobieta ma prawo odebrać ojcu możliwość patrzenia, jak dorasta jego własne dziecko? Alessa postanawia wrócić z zaświatów i spróbować zbudować rodzinę na nowo. Ale czy Antonio, raz odrzucony i oszukany, da jej kolejną szansę? Czy i tym razem okaże się, ze Alessa przeznaczona tylko jemu?

Bardzo czekałam na tę książkę. Zakończenie pierwszego tomu rozwaliło mnie na łopatki i z niecierpliwością wyczekiwałam na dalsze losy Alessy i Antonia. No i się nie zawiodłam.

Cała gama emocji. Duża dawka niepewności i obaw. Rosnące pożądanie i namiętność. Chwile grozy. Momenty zaskoczenia. Nadzieja i radość. Fajnie wykreowani bohaterowie, z którymi polubiłam się już przy pierwszym tomie. Jednak muszę tu wspomnieć, że były momenty, w których Alessa mnie drażniła swoim zachowaniem. Antonio nadal  pokazywał swoją siłę. Ciężko mu było pogodzić się z tym co go spotkało, jednak niezmiennie pozostawał sobą - Diabłem. Pikanterii całej historii dodawała postać pięknej znajomej mężczyzny. No i wątek Sam i Max. Jej, jak on mi się podobał, petarda. Ola, kiedy książka z ich historią? Ja czekam. :)

"Przeznaczona Diabłu 2" napisana została z perspektywy czwórki bohaterów, dzięki czemu mamy możliwość poznania ich bliżej. Bardzo mi się to podobało, ponieważ pozwalało zrozumieć wiele zachowań i sytuacji.

Całość napisana została w naprawdę dobrym stylu, dzięki czemu czyta się ją przyjemnie i szybko. Mnie ta historia mocno wciągnęła i nie miałam ochoty odkładać książki na później. Autorka z każdą kolejną książką podnosi swój poziom i poprzeczkę. Świetnie czyta mi się historie, które wychodzą spod jej pióra. Już czekam na kolejne premiery.

Gorąco polecam przeczytać serię "Przeznaczona Diabłu". Jeśli tak jak ja lubicie historie z silnymi bohaterami, z mafią i ognistym romansem, to jest to właśnie seria dla was. 🖤

Dziękuję Wydawnictwu Amare oraz Aleksandrze Możejko za egzemplarz. ❤️

Kup książkę Przeznaczona diabłu tom II

Córka Mafii. Olivia
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Córka Mafii. Olivia

Olivia Montenegro ma nadzieję, że po jej niedoszłym ślubie ojciec trochę odpuści zabawę w aranżowane małżeństwo. Tymczasem zanim kobieta zdąży złapać oddech...

Przeznaczona diabłu
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Przeznaczona diabłu

Kiedy przyjdzie po ciebie sam diabeł, wiedz, że nie ma ucieczki od przeznaczenia. Gdy w domu Alessy Rossie, córki jednego z bossów mafii, pojawia się...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;