Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Zdecydowanie jest to obowiązkowa lektura dla fanów serialu! Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim są tytułowi Przyjaciele? Ja jak tylko ją zobaczyłam, to wiedziałam, że muszę po nią sięgnąć.

Książkę czyta się naprawdę szybko i napisana jest ona lekkim i prostym językiem. Znajdziecie w niej całą masę różnych ciekawostek i anegdotek z planu serialu. Widzimy jak to wszystko się zaczęło i jak został odebrany pierwszy odcinek. Zszokowało mnie to jak wielki wpływ na kulturę miał ten serial i jak wiele zmienił! Uważa się nawet, że to dzięki niemu tak słynne stały się kawiarnie i picie kawy w wielkich kubkach.

Dla mnie to była wspaniała przygoda! Mogłam zobaczyć wszystko od tej drugiej strony, poznać statystyki i przekonać się, że ten serial, to naprawdę coś wielkiego! Przypomniałam sobie również wiele kultowych momentów i scen. Ten serial to prawdziwy FENOMEN! Jestem ciekawa, czy jeszcze jakiś zyska kiedyś taką popularność. Książka ukazała się 25 lat po emisji pierwszego odcinka! Ja na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

Książkę odebrałam z serwisu Czytam Pierwszy.

Informacje dodatkowe o Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2019-09-18
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: I'll be there for you
Dodał/a opinię: Dagus93

Tagi: bóg Film i kino

Zobacz opinie o książce Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Kup książkę Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie