Przyjacielski układ

Tom 1 cyklu Bracia McGregor

💚R💚E💚C💚E💚N💚Z💚J💚A💚

„Dla ciebie rzuciłbym wszystko”

Najpierw współpracownicy,potem przyjaciele.Relacja Linden’a i Stephanie od początku miała charakter tylko platoniczny,ale mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji,w momentach szczęścia i tych gorszych także.W któreś z kolei urodziny Lindena,dochodzi miedzy nimi do zawarcia pewnego układu.
Pomysł,na który wpada Linden,wydaje się być dla Steph niedorzeczny,ale wiedząc,że i tak do tego nie dojdzie zgadza się na to szaleństwo.
Mijają lata,każde z nich ma jakieś tam uczuciowe lub łóżkowe życie,ale ich bliskość nie mija,a nagle pojawiające się wzajemnie uczucia,skrzętnie przed sobą ukrywają,nie dopuszczając ich absolutni do siebie.Trzydzieste urodziny zbliżają się wielkimi krokami,ale jest pewien problem oboje są w „szczęśliwych związkach”.
Co z układem?
Wszystko zmienia wyjazd na camping…
Bardzo fajna historia,świetnie napisana, a relacja przedstawiona między bohaterami,aż kipi od ich wzajemnej fascynacji sobą,choć z jednej strony tak jakby, niedopuszczalnej.
Główny bohater wzbudził moją ogromną sympatię, ale pozostali uczestnicy tej historii, też wnoszą bardzo dużo do do fabuły. Rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów przybliżają nam ich emocje i odczucia.
Oczywiście w książce, poruszone są też inne problemy, takie jak trudne zobowiązania i rodzinne relacje.
Reasumując,fajny styl pisarski, wzbudzający sympatię bohaterowie i niemało pikanterii i gorących momentów, czyli to wszystko co w książkach lubimy najbardziej.

Lekka lektura na jeden wieczór.

Polecam gorąco:-)
Teraz czekamy na historię drugiego z braci McGregor, choć starszy to jednak kreujący się na lekkoducha.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji💚

Informacje dodatkowe o Przyjacielski układ:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-12-08
Tytuł oryginału: The Pact
Język oryginału: Angielski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Przyjacielski układ

Kup książkę Przyjacielski układ