Przyjacielski układ

Tom 1 cyklu Bracia McGregor

Stephanie, Linden i James to trójka przyjaciół, których łączy naprawdę fajna więź. James to właściciel pubu, Steph marzy o własnym sklepie z odzieżą, a Linden ma wymarzoną prace jako pilot helikoptera. Steph i James na początku ich znajomości byli para, jednak związek nie przetrwał i pozostała po nim przyjaźń.
W okresie, gdy Linden i Stephanie mają po 25 lat zawierają układ, zgodnie z którym, jeśli w wieku 30 lat żadne z nich nie będzie w poważnym związku to wezmą ze sobą ślub. Dziewczyna początkowo myślała, że ich przyjacielski układ jest jedynie żartem, jednak okazało się, że jest on prawdziwy i wiążący.
Czy Linden i Stephanie będą razem? Czy James pogodzi się z ich planem? Czy ich układ dojdzie do skutku? Jakie przeciwności staną im na drodze?
W książce poznajemy fajnych bohaterów, którzy lubią zabawę i swoje towarzystwo. Muszę przyzna, że bardzo ich polubiłam. Stephanie szuka swojego miejsca, chce zmian, ale boi się zaryzykować. Linden to przystojny i dowcipny chłopak, który zawsze dostaje to czego chce. James to ułożony facet, ze swoim sposobem bycia. Momentami było mi ich trochę szkoda, bo tak naprawdę przez lata walczyli ze swoimi uczuciami. Bardzo podobała mi się za to  przyjaźń, która ich łączyła.
Czytając tą historię poznajemy kolejne lata życia bohaterów, ich przeżycia, a także ich związki. Związki, które prędzej czy później się kończą, bo tak naprawdę nie są to relacje z odpowiednimi osobami.
Całość pokazuje jak wielką siłę ma przyjaźń. Trudne decyzje i wybory przed jakimi stają bohaterowie. Nie brakuje w tej książce także namiętności i pożądania, a także bardzo gorących scen.
"Przyjacielski układ" to naprawdę fajna książka. Dawno nie czytałam historii z motywem od przyjaźni do miłości i muszę przyznać, że bardzo miło spędziłam przy niej czas. Całość napisana jest naprawdę przyjemnym stylem. Jest wciągająca i czyta się ją szybko.
Zdecydowanie polecam po nią sięgnąć. Jest to bardzo fajny romans, z którym spędzicie miłe popołudnie.
Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Przyjacielski układ:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-12-08
Tytuł oryginału: The Pact
Język oryginału: Angielski
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Przyjacielski układ

Kup książkę Przyjacielski układ