Przyjaźń All Inclusive

Malta interesowała mnie od dawna. Lata świetlne temu, gdy mało kto miał w domu internet, pisałam o tym kraju pracę licencjacką.

W podróż po Malcie zabiera nas autorka książki "Przyjaciółki all inclusive" Karolina Wilczyńska.

Bohaterki powieści przyjaźniły się w czasach licealnych. Potem ich drogi się rozeszły. Na pomysł, by reaktywować bliskie stosunki, wpadła Barbara. Odnalazła Dorotę i Michalinę i zaproponowała im wyjazd na Maltę. Darmowy tydzień z wszelkimi udogodnieniami.

Czy spotkanie po latach będzie pełne wspomnień, śmiechu i radości? A może dojdzie do animozji i nieporozumień między bohaterkami?

"Przyjaciółki all inclusive" to kobieca historia napisana lekkim piórem. Dobrze pokazuje, jak z biegiem lat się zmieniamy. Czasami przytłacza nas życie, problemy, codzienność. Nasze marzenia i potrzeby są spychane na dalszy plan.

To przyjaźń, o ile jest prawdziwa i szczera potrafi nas rozwinąć i popchnąć do działania.

Autorce udało się pokazać emocje, problemy i relacje, jakimi rządzi się przyjaźń.

Plusem książki są też barwne, plastyczne i dokładne opisy miejsc, które Barbara, Dorota i Michalina zwiedziły podczas babskiego wyjazdu.

"Przyjaciółki all inclusive" niczym mnie nie zaskoczyły, ale miło spędziłam z nimi czas. To dobra lektura do czytania w upalne popołudnie.

Informacje dodatkowe o Przyjaźń All Inclusive:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska